Konto firmowe Getin BankLinki sponsorowane

Informacje i opinie o kontach firmowych w banku Getin Bank

Przedsiębiorcy potrzebują prostego i wygodnego dostępu do własnych środków pieniężnych. Takiego dostępu dostarczają nowe technologie bankowe (e-banking, telebanking). W Krajowym Rejestrze Sądowym, średnio na dzień rejestruje się 60 firm. Jest to duża grupa potencjalnych klientów do pozyskania przez sektor bankowy.

Formowanie się i wstępny rozwój firmy charakteryzuje niepewność. Nowe przedsiębiorstwo musi przeprowadzić szybką adaptacje do wymagań stawianych przez rynek i wszystkich interesariuszy. Getin Bank przedstawia korzystną ofertę bezpłatnego konta firmowego dla startujących w biznesie. Posiadaczem rachunku mogą być osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, przedstawiciele wolnych zawodów (np. biegli rewidenci), rolnicy indywidualni i osoby prawne. Konto firmowe Na Start to przede wszystkim szansa na oszczędności w bieżącej działalności firmy. Dostęp do tego efektywnego konta gwarantuje platforma GB24 (zarządzanie kontem przez internet), oraz TELE GB ( telefoniczna obsługa rachunku i przekazywanie informacji o koncie przez SMS).

Konta firmowe w banku Getin Bank – główne cechy:

– 0 zł za założenie i prowadzenie rachunku podstawowego, oraz pomocniczego
– bezpłatne przelewy wewnętrzne
– 0 zł za wyciągi miesięczne z konta (wysyłane pocztą)

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 4.6/10 (5 votes cast)
Konto firmowe Getin Bank, 4.6 out of 10 based on 5 ratings
9 marca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Przejęcie kontroli nad Meritum Bank ICB – zgoda UOKiK

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów zgodził się na to by Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju wraz ze spółką WCP Cooperatief...

Zamknij