Konto firmowe BRE Bank SALinki sponsorowane

Informacje i opinie o kontach firmowych w banku BRE Bank S.A.

Sektor MŚP wymaga odpowiedniego kształtowania polityki mikro i makroekonomicznej. Małe i średnie przedsiębiorstwa są źródłem wzrostu gospodarczego, oraz postępu cywilizacyjnego w kraju.  Otoczenie publiczne (instytucje finansowe) tego sektora warunkuje swobodny dostęp do zewnętrznego finansowania i efektywnego zarządzania kapitałem firmowym.

BRE Bank specjalizuje się w obsłudze sektora prywatnego. Rachunek firmowy w tej instytucji finansowej wyróżnia się wśród ofert konkurentów kompleksowym i zintegrowanym zarządzaniem środkami finansowymi. Komplementarna obsługa przedsiębiorstw obejmuje: prowadzenie rachunku bieżącego, inwestowanie na lokatach złotowych i walutowych, dostęp do bankowości elektronicznej, oraz natychmiastową negocjowaną transakcje wymiany walut (FX). W ramach jednej umowy, przedsiębiorca wygodnie i bezpiecznie skomunikuje się z bankiem w formie elektronicznej i złoży standardowe dyspozycje dotyczące płatności krajowej i zagranicznej, oraz przelewów z tytułu składek do ZUS i płatności podatkowych do Urzędu Skarbowego. Niestety za te kompleksowe administrowanie rachunkiem sowicie zapłacimy-opłata miesięczna wynosi 140 zł. Dodatkowe czynności związane z prowadzeniem konta np. udzielanie informacji telefonicznych o saldzie, uzyskanie szyfru bankowego, koncentracja sald subkont na wybranym rachunku; zwiększają miesięczną opłatę za prowadzenie zintegrowanego rachunku do 420 zł. Z opłaty za standardowe usługi zwolnione są kluby sportowe, organizacje charytatywne i związki zawodowe.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 3.5/10 (2 votes cast)
Konto firmowe BRE Bank SA, 3.5 out of 10 based on 2 ratings
14 marca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Kogo można dołączyć do kredytu hipotecznego?

Dołączenie kolejnych osób do kredytu hipotecznego to kolejny sposób na zwiększenie własnych zdolności do spłaty długoterminowego zobowiązania finansowego. Klienci banków...

Zamknij