Konto firmowe BOŚ BankLinki sponsorowane

Informacje i opinie o kontach firmowych w banku BOŚ Bank

Każde przedsiębiorstwo musi należycie kontrolować środki wpływające i wypływające z konta. Jest to kluczowa sprawa, która rzutuje na płynność finansową danej firmy. Brak płynności finansowej oznacza niemożność regulowania zobowiązań z kontrahentami. Rachunek firmowy to również przepustka do dodatkowego kapitału obrotowego.

Konto Wyjątkowe Firma to rachunek przeznaczony dla mikro przedsiębiorstw rozpoczynających działalność gospodarczą lub dla  istniejących na rynku firm. Nowi klienci biznesowi nie płacą za prowadzenie konta przez pierwsze 3 miesiące. Konto firmowe w BOŚ Banku gwarantuje dostęp do szerokiej gamy produktów: Lokata Nocna, Lokata Dynamiczna, Limit Overdraft. Przedsiębiorca każdego dnia może przeznaczyć nagromadzone środki operacyjne ( powyżej 20 tys. zł) na Lokatę Nocną-następnego dnia kapitał wraz z odsetkami wracana bieżący rachunek. Natomiast Limit Overdraft to korzystny kredyt obrotowy. Bank nalicza odsetki tylko w tych dniach kiedy wykorzystujemy limit debetowy ( każda wpłata środków na konto niweluje zaciągnięty kredyt i tym samym podstawę do oblicza nią odsetek).

Konto Wyjątkowe Firma – główne cechy:

– darmowe otwarcie i dostęp do rachunku przez internet
– darmowe przelewy do US i ZUS
– 9 zł za miesięczne prowadzenie rachunku
– preferencyjne warunki przelewów internetowych ( innych niż do ZUS i do US)

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 8.0/10 (1 vote cast)
Konto firmowe BOŚ Bank, 8.0 out of 10 based on 1 rating
30 marca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Jaki dokument tożsamości akceptują banki

Udając się do placówki bankowej, nie można zapomnieć o dokumencie tożsamości. Wszelkie operacje bankowe,które wymagają pomocy ze strony doradców w...

Zamknij