Konto firmowe Bank DnB Nord PolskaLinki sponsorowane

Informacje i opinie o kontach firmowych w banku DnB Nord Polska S.A.

Zalety e-bankowości coraz powszechniej doceniają małe i średnie przedsiębiorstwa. Obecnie przeszło półtora miliona podmiotów z sektora MŚP posiada konto internetowe, a dwie trzecie firm korzysta z e-rachunku regularnie. Za pomocą Internetu opłacane są nie tylko koszty bieżące, ale również znacznie poważniejsze transakcje. Średnia wartość przelewu w przypadku konta firmowego wynosi ponad 3,5 tys. zł.

Firmy zobligowane są do posiadania rachunku bieżącego. W celu gromadzenia i rozliczania środków pieniężnych pochodzących z działalności gospodarczej. Konto firmowe może być prowadzone w rodzimej walucie , oraz w USD i EUR- spełniając wówczas rolę rachunku walutowego. Dzięki usłudze home banking, właściciele rachunku, wprost z biura firmowego mogą zarządzać kontem bankowym. Kodowane przekazywanie danych z „biura” do banku odbywa się za pośrednictwem komputera, sieci telefonicznej lub telefonii komórkowej. Oprócz systemu informatycznego home banking, segment klientów firmowych ma możliwość korzystania z funkcjonalnego systemu rozliczeniowego SEAD. System ten jest przydatny, gdy potencjalna firma ma do rozliczenia wiele faktur z tytułu różnych opłat.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
24 lutego 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Alior Sync

Alior Sync zrewolucjonizuje bankowość internetową? Klienci, którzy kilka lat temu uważali, że mBank czy Inteligo to rewolucja jeśli chodzi o...

Zamknij