W jakim banku najłatwiej o karty kredytowe dla studentówLinki sponsorowane

Karta kredytowa dla studentów – oferta Citi Handlowego. Statystyczny student nie wykazuje praktycznie żadnych dochodów. Jedyne jego wpływy na konto osobiste to stypendia, pieniądze przekazywane przez rodziców, bądź nieznaczny zarobek. Wydawałoby się, iż ta grupa klientów nie ma szans na zdobycie karty kredytowej w bankach. Tym czasem Bank Handlowy wprowadził atrakcyjną ofertę depozytowo-kredytową dla studentów.

W ofercie nie zabrakło miejsca dla kart kredytowych.  Na razie mogą z nich korzystać studenci od 3 roku studiów na wybranych uczelniach (lista uczelni wyższych podana jest na stronie www.sieznasiema.pl). Standardowy limit na karcie to 1500 zł. Jeśli student udokumentuje miesięczny dochód powyżej 500 zł to limit zwiększa się do poziomu 3 tysięcy złotych. Posiadając kartę kredytową, studenci będą mogli wziąć udział w specjalnym programie rabatowym(zniżki do 50 procent w blisko 5 tysiącach punktach handlowych). Każde wydane 5 zł  kartą płatniczą premiowane jest jednym punktem w programie lojalnościowym(po realizacji pierwszej transakcji studenci otrzymują 450 punktów) . Punkty można wymienić między innymi na bilety do Multikina.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
30 listopada 2011


Podobne


Tagi , ,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Najlepsza lokata półroczna w Banku Pocztowym – ranking lokat kwiecień 2011

Według kwietniowego rankingu portalu Bankier.pl, najlepszą lokatą 6 miesięczną w polskim sektorze bankowości jest oferta Banku Pocztowego. Kapitalizacja odsetek w...

Zamknij