Miejska Karta Debetowa Citibank Handlowy

Informacje i opinie o miejskich kartach debetowych w banku Citibank Handlowy

Główną zaletą korzystania z  kart płatniczych jest wygoda i ochrona zdeponowanych na koncie pieniędzy. Sądząc po ilości bezgotówkowych transakcji (408 mln rocznie), Polacy przekonali się do tego rodzaju płatności. Na koniec 2010 roku, wartość transakcji dokonywanych kartami wyniosła ponad 93 mld zł. Natomiast statystycznie na jednego Polaka przypada 0,84 kart płatniczych. Obecnie w Polsce istnieje ok. 370 tysięcy punktów sprzedaży akceptujących płatności bezgotówkowe (są to głównie duże sieci handlowe lub markety).

Citi Handlowy wyszedł naprzeciw osobom poruszającym się komunikacją miejską i przygotował ofertę Miejskiej Karty Debetowej Citibank. Jest to karta płatnicza i miejska w jednej. Każdy aktywowany bilet na karcie, uprawnia do korzystania z komunikacji miejskiej. Bilet można kupić na dowolny okres, poprzez doładowanie w specjalnych Punktach Obsługi Pasażerów ZTM lub w automatach biletowych. Dodatkowo każdy posiadacz karty miejskiej otrzymuje dostęp do prywatnej opieki medycznej (Pakiet Medyczny).

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 7.6/10 (8 votes cast)
Miejska Karta Debetowa Citibank Handlowy, 7.6 out of 10 based on 8 ratings

One Reply to “Miejska Karta Debetowa Citibank Handlowy”

  1. Ostatnio dzwoniła jakaś kobieta z Citibanku i namawiała mnie na tę kartę. Miałem tam kiedyś kartę kredytową i zrezygnowałem, bo koszty okazały się zbyt duże, chociaż w ofercie wcale tak nie wyglądało. Nie wiecie jak to jest w przypadku tej karty?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv