Karty płatnicze BZ WBK

Informacje i opinie o kartach płatniczych w banku BZ WBK

Sektor bankowości detalicznej rozwija się w kierunku elektronicznego pieniądza. Oferta banków w zakresie szeroko rozumianych systemów kartowych w wystarczającym stopniu zaspokajają oczekiwania klientów. Jednak w ostatnim roku odnotowano spadek liczby wyemitowanych kart kredytowych. Ponieważ banki w obliczu kryzysu, postawiły na klientów pewnych i wypłacalnych.

W BZWBK, aktywnie korzystając i wydając środki pieniężne kartą Visa Wydajesz&Zarabiasz, bank zwraca 1 % poniesionych wydatków w miesiącu. Opracowany został również program lojalnościowy do karty MasterCard PAYBACK Multi. Polegający na zbieraniu punktów podczas płatności i zamianie ich w przyszłości na nagrody.

Sam przyrost posiadaczy e-konta, idzie w parze z rozwojem rynku kart płatniczych. W BZWBK klienci mają do dyspozycji karty kredytowe w systemie Visa i MasterCard. Karty srebrne z limitem do 50 tys. zł wydawane są już od dochodu w wysokości 650 zł. Złote karty mogą otrzymać klienci, którzy wykazują dochód miesięczny od 5 tys. zł. Limit na złotej karcie ustanowiony jest do kwoty 50 tys. zł. Najbardziej prestiżowe platynowe karty kredytowe, dedykowane są dla klientów uzyskujących dochód powyżej 15 tys. zł. W tym przypadku limit kredytowy wynosi aż 100 tys. zł.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 7.1/10 (7 votes cast)
Karty płatnicze BZ WBK, 7.1 out of 10 based on 7 ratings

4 Replies to “Karty płatnicze BZ WBK”

  1. Bank WBK to największy syf, nie dosyć, że nie patrzą na historię kredytową klientów z długim stażem konta tylko na zdolność wyliczoną na podstawie jakiejś dziwnej punktacji, której żaden z pracowników tego banku nie potrafi konkretnie sprecyzować, to na dodatek przelewy wynagrodzenia są zawsze! dzień później niż konkurencji,
    podaję przykład, wynagrodzenie zostało przelane ostatniego dnia miesiąca w piątek rano, współpracownicy mojej firmy mający konta w innych bankach (min. mbank, ing,) otrzymały ją jeszcze tego samego dnia, kiedy ja nawet następnego NIE!
    Dla mnie niedopuszczalny jest obrót moimi pieniędzmi przez kilka dni, kiedy ja nie mam do nich dostępu!

  2. Ciekawe ile jest osób, które stać na taką kartę… Co z tego że limity są ogromne, skoro pewnie wymagania są niewiele mniejsze. Raczej nie wierzę w swoją zdolność kredytową, jeśli chodzi o ten bank i o tę kartę…

  3. Ostatnio polikwidowałam większość kart, bo z nich mało korzystałam, a tylko obniżały moją zdolność kredytową i trzeba było za nie płacić. Zostawiłam sobie tylko podstawową kartę bankomatową i to wszystko. Mam święty spokój.

  4. Nie jestem szczególnym fanem tego banku. Już kilka razy miałem z nimi jakieś sytuacje konfliktowe i zwykle rozwiązywane były one na moją niekorzyść. Widzę, że te karty też nie są czymś atrakcyjnym, inne banki mają dużo lepsze warunki do zaoferowania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv