Karty płatnicze BOŚ BankLinki sponsorowane

Informacje i opinie o kartach płatniczych w banku BOŚ Bank

Wprowadzenie do bankowości nowoczesnych systemów informatycznych sprawiło rozwój produktów finansowych. Sektor bankowości komercyjnej cechuje wysoka konkurencja i walka o każdego klienta. Banki prześcigają się pomysłami nowych form i metod płatności. Dzisiaj narzędzia bezgotówkowych płatności nie są oznaką prestiżu. Oferta kart płatniczych skierowana jest do szerokiego grona klientów. Są to strategiczne pozycje produktów w ofercie detalicznej.

Wszyscy posiadacze rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku Ochrony Środowiska otrzymują karty debetowe MAESTRO; wydawane przez organizację płatniczą MasterCard. Kartami Maestro można płacić w internecie i w odpowiednich punktach handlowo-usługowych. Wypłaty gotówki z rodzimej sieci bankomatów są bezprowizyjne ( dzienny limit wypłat -1000 zł, dzienny limit transakcji bezgotówkowych-2500 zł). Właściciele Konta Bez Kantów i Konta Vip mają możliwość  wypłat z bankomatów wszystkich banków-bez ograniczeń. W przypadku kart kredytowych (Visa Classic-limit kredytowy 30 tys. zł i Visa Gold-limit kredytowy 60 tys. zł) bank nie wymaga minimalnego dochodu, dodatkowych  zabezpieczeń i założenia rachunku osobistego. Dogodne warunki otrzymania karty kredytowej to nie jedyne korzyści. Otrzymany kredyt na karcie jest nieoprocentowany w ciągu 55 dni, a aktywni klienci dostają zwrot kosztów użytkowania narzędzia płatności.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 8.0/10 (1 vote cast)
Karty płatnicze BOŚ Bank, 8.0 out of 10 based on 1 rating
30 marca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Karta debetowa dla firm – karta MasterCard Business PayPass w MultiBanku

Do tej pory klienci firmowi w MultiBanku mieli do dyspozycji tylko karty debetowe wydawane przez organizację płatniczą Visa. 22 czerwca...

Zamknij