Karta kredytowa dla przedstawicieli wolnych zawodów – oferta MultiBankuLinki sponsorowane

W sektorze Małych i Średnich Przedsiębiorstw istnieją mikrofirmy, których właściciele są przedstawicielami wolnych zawodów. Są to głownie podmioty prowadzące działalność w branży finansowej, prawniczej oraz medycznej. Z wyliczeń Głównego Urzędu Statystycznego wynika, że w Polsce jest 150 tysięcy przedsiębiorców wykonujących wolne zawody.

Jest to spora grupa potencjalnych klientów stanowiąca aż 10 procent wszystkich podmiotów gospodarczych z sektora MŚP. MultiBank postanowił przygotować kartę kredytową dla tych osób. Warunki korzystania z karty kredytowej uwzględniają cechy charakterystyczne dla przedstawicieli wolnych zawodów. Mianowicie indywidualność oraz niezależność. Dodatkowo MultiBank podczas ustalania zdolności kredytowej bierze pod uwagę wszystkie źródła dochodów osoby wnioskującej o kartę płatniczą.
Master Card Professional-główne cechy:
– koszt wydania karty to 120 zł(opłata zwrotna jeśli klient wykona przynajmniej 3 transakcje bezgotówkowe w ciągu 3 miesięcy od otrzymania karty)
– oprocentowanie 15,9 procent w skali rocznej
– opłata za korzystanie wynosi 120 zł(opłata zwracana jeśli średnia wartość transakcji za ostatnie 12 miesięcy wyniesie co najmniej 2 tysiące złotych)
– okres bezodsetkowej spłaty wynosi 54 dni
– programy rabatowe
– maksymalny limit kredytowy: 100 tysięcy złotych
– technologia PayPass

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 8.0/10 (1 vote cast)
Karta kredytowa dla przedstawicieli wolnych zawodów - oferta MultiBanku, 8.0 out of 10 based on 1 rating
19 października 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Kredyt gotówkowy PLUS Volkswagen Bank Polska SA

Informacje i opinie o kredytach gotówkowych w banku Volkswagen Bank Polska S.A. Kredyt Plus przeznaczony jest dla osób fizycznych chcących...

Zamknij