hsbc

Linki sponsorowane

Obsługa klientów detalicznych w Banku HSBC

30 lipca 2011 Skomentuj

HSBC Bank Polska postanowił zrezygnować z oferowania usług dla klientów indywidualnych. Jest to jedno z założeń strategii działania banku realizowanej do 2013 roku. Bank chce się skupić na klientach korporacyjnych i instytucjonalnych. Grupa HSBC zamierza także do 2013 roku obniżyć koszty działalności o ok. 3,5 miliarda złotych. W tym celu przeprowadzone będą badania rynkowe w 38 krajach(w których działa bank).

Pomoc dla firm od banku HSBC – import z Chin

27 czerwca 2011 1 komentarz

Grupa HSBC powstała w II połowie XIX wieku jako brytyjski bank w Chinach. Obecnie ta grupa kapitałowa należy do najważniejszych instytucji finansowych na świecie. Skupia 7500 oddziałów w 85 państwach. Wartością dodaną grupy są doświadczeni pracownicy o bogatej wiedzy ekonomicznej, a międzynarodowa obecność HSBC pozwala dodatkowo zaoferować elastyczne podejście do klienta.

Usługa faktoringu w Banku HSBC

7 kwietnia 2011 1 komentarz

Bank HSBC oferuje usługi bankowości korporacyjnej dla firm wykazujących roczny obrót powyżej 2 milionów euro. W zakres usług korporacyjnych wchodzi faktoring. Jest to nowoczesny sposób finansowania bieżącej działalności firmy.

HSBC Bank Polska SA

7 kwietnia 2011 1 komentarz

Informacje i opinie o banku HSBC Bank Polska SA

Grupa HSBC powstała w II połowie XIX wieku jako brytyjski bank w Chinach ( dawna nazwa: Hong Kong and Shanghai Banking Corporation).