Getin Bank

Linki sponsorowane

Połączenie Get Banku z Getin Noble Bankiem

8 marca 2012 Skomentuj

Pod koniec maja 2012 roku w polskim sektorze bankowym nastąpi kolejna fuzja. Tym razem siły połączą: Get Bank oraz Getin Noble Bank. Połączenie obu spółek zapowiadano blisko rok temu. Jest to jeden z etapów zmian w skomplikowanej strukturze grupy kapitałowej Leszka Czarneckiego. W wyniku restrukturyzacji Getin Holdingu powstaną dwie odrębne grupy bankowe.

Premia za polecenie produktu w banku – oferta Getin Banku

12 grudnia 2011 Skomentuj

Klienci firmowi Getin Banku mogą wziąć udział w specjalnym programie rekomendacyjnym- „Premie za polecenie”. Program ma na celu nagradzanie premią pieniężną osób skutecznie polecających „produkty firmowe” Getin Banku. W programie nie mogą uczestniczyć klienci biznesowi z przychodami ze sprzedaży przekraczającymi 20 milionów złotych.

Konto Moja Firma – oferta Getin Banku

6 grudnia 2011 Skomentuj

Flagowymi produktami firmowymi  Getin Banku są 4 konta Moja Firma-dostosowane do danej formy prowadzenia działalności gospodarczej. Dzięki odpowiednim dostosowaniu niektórych parametrów konta, można obniżyć koszty prowadzenia rachunku do 0 zł. Na tle rynku bankowego w Polsce, konto Moja Firma wyróżnia się darmową usługą doradztwa prawnego. Jest to rachunek o profilu zarabiającym-to znaczy bank premiuje klientów za odpowiedni poziom

Gdzie pożyczyć pieniądze na święta? – oferta Getin Banku

18 listopada 2011 4 komentarze

Getin Bank oferuje dość nietypową pożyczkę na zbliżające się dużymi krokami Święta Bożego Narodzenia. Świąteczną pożyczkę możemy otrzymać przy okazji refinansowania posiadanego już kredytu gotówkowego w innym banku. Prościej mówiąc, Getin Bank proponuje przeniesienie posiadanego kredytu gotówkowego, obniżenie jego oprocentowanie o 1 punkt procentowy

Lokata Września w Getin Banku

4 września 2011 Skomentuj

Lokata Września to już kolejny depozyt na rynku z dzienną kapitalizacją odsetek. W oczekiwaniu na zmianę ordynacji podatkowej w zakresie zysków kapitałowych, banki są bardzo aktywne na rynku lokat z dzienną kapitalizacją odsetek. Przypomnijmy, iż obecne przepisy oraz konstrukcja tych depozytów pozwala na uniknięcie podatku Belki. Jednakże kwota pojedynczej lokaty nie może przekroczyć pewnego poziomu. W przypadku Lokaty Września jest to 14500 zł.

Pożyczka na wyprawkę dziecka do szkoły – oferta Getin Banku

28 sierpnia 2011 Skomentuj

Okres jesienny wiąże się z powrotem dzieci do szkół oraz niemałymi wydatkami na podręczniki i przybory szkolne. Getin Bank wprowadził do oferty Kredyt gotówkowy pierwsza klasa. Jest to propozycja obcego finansowania skierowana do osób potrzebujących gotówki na wyprawkę dla dziecka. Pożyczka ta może być także przeznaczona na opłacanie

Lokata 4 miesięczna w Getin Banku

11 sierpnia 2011 1 komentarz

Getin Bank od pewnego czasu aktywnie promuje oszczędzanie pieniędzy na lokatach terminowych. Bank zachęca klientów do pomnażania kapitału stawkami oprocentowania jednymi z najwyższych na rynku. Lokaty Getin Banku zajmują czołowe miejsca w rankingach depozytów. Lokaty to najprostsza forma inwestowania pieniędzy-dostępna dla każdego profilu klienta. Otwierając lokatę mamy pewność co do przyszłego zysku. Jednak w porównaniu do innych inwestycji

Plan systematycznego oszczędzania – oferta Getin Banku

3 sierpnia 2011 Skomentuj

Chcąc oszczędzać pieniądze należy przede wszystkim otrzymywać odpowiednie wynagrodzenie w wysokości pozwalającej na systematyczne odkładanie pewnych kwot pieniężnych. Drugą sprawą jest to czy posiadamy motywację i silną wole do regularnego odkładania pieniędzy. Getin Bank wprowadził do oferty produkt ułatwiający klientom oszczędzanie.

Lokata Sierpnia w Getin Banku

3 sierpnia 2011 Skomentuj

Okres letni to czas odpoczynku po całorocznej pracy. Jednak wakacje nie oznaczają rezygnacji z dbania o własne finanse. Wyjeżdżając na wakacje można przenieść kapitał z ryzykownych inwestycji na „bezpieczne” lokaty. Tak aby podczas wyjazdu nie towarzyszyła nam troska o inwestycje. Taki wybór daje nam Getin Bank. Instytucja ta proponuje Lokatę Sierpnia z dzienną kapitalizacją odsetek.

Oprocentowanie Lokaty Wspólnej w Getin Banku – podsumowanie zapisów

26 maja 2011 Skomentuj

24 maja 2011 roku zakończyła się subskrypcja Lokaty Wspólnej w Getin Banku. Przypomnijmy, że Getin Bank postanowił skorzystać z niecodziennej formy sprzedaży produktów bankowych. Internetowy oddział Getin Banku przygotował dla klientów Lokatę Wspólną.