Get Bank

Linki sponsorowane

Połączenie Get Banku z Getin Noble Bankiem

8 marca 2012 Skomentuj

Pod koniec maja 2012 roku w polskim sektorze bankowym nastąpi kolejna fuzja. Tym razem siły połączą: Get Bank oraz Getin Noble Bank. Połączenie obu spółek zapowiadano blisko rok temu. Jest to jeden z etapów zmian w skomplikowanej strukturze grupy kapitałowej Leszka Czarneckiego. W wyniku restrukturyzacji Getin Holdingu powstaną dwie odrębne grupy bankowe.

Produkty bankowe w Get Banku – oferta

4 lipca 2011 Skomentuj

Przeniesienie usług bankowych Allianz Banku do wybranych oddziałów Getin Banku i pojawienie się nowej marki Get Banku w Polskim sektorze bankowym nie powinno niepokoić klientów jeśli chodzi o nagromadzone przez nich oszczędności na kontach. Zmiana właściciela banku nie wpłynie na warunki umowy zawartej pomiędzy klientami, a Allianz Bankiem. Tak jak do tej pory bank będzie podlegał Komisji Nadzoru Finansowego, a środki na rachunkach bankowych będą gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

Placówki i oddziały Get Banku w Polsce

4 lipca 2011 1 komentarz

Jak wiadomo z dniem 27 czerwca 2011 roku zniknęły placówki Allianz Banku. Dotychczasowi klienci tego banku kierowani są do wyznaczonych oddziałów Getin Banku. Jednak według ustaleń spotkamy tam tylko jedną osobę oddelegowaną do spraw Get Banku. Świadczy to o tym, iż w ślad likwidacji placówek Allianz Banku pójdą zwolnienia pracowników. Przypomnijmy, że Allianz Bank Polska S.A do tej pory posiadał 58 placówek bankowych i zatrudniał ponad 650 bankowców.

Get Bank

4 lipca 2011 3 komentarze

23 maja bieżącego roku Komisja Nadzoru Finansowego zezwoliła na przejęcie przez Getin Holding S.A 100 procent akcji Allianz Bank Polska S.A. Wraz z początkiem czerwca Allianz Bank Polska S.A wszedł do grupy kapitałowej Getin Holding. Jest to pierwszy etap znaczących zmian w skomplikowanej strukturze należącego do Leszka Czarneckiego holdingu. Skutkiem zmian jakie nastąpią w Getin Holding S.A będzie powstanie dwóch oddzielnych grup bankowych na polskim rynku.