Kredyty na dowolny cel bez zaświadczeń

Stos zaświadczeń oraz najróżniejszych formalności to coś co śni się po nocach tym osobom, które starają się o kredyt lub pożyczkę. Banki niejednokrotnie przesadzają więc z ilością dokumentów które trzeba im donieść żeby w ogóle zabrały się za rozpatrywanie naszego wniosku o gotówkę.

Niestety dla wielu osób jest to nie do przebrnięcia i zniechęceni niepowodzeniami rezygnują z zaciągnięcia kredytu lub po prostu szukają innych rozwiązań oraz instytucji, która może pożyczyć pieniądze. Najgorzej chyba sytuacja przedstawia się w momencie, gdy zamarzy nam się szybka pożyczka gotówkowa. Kredyty bez zaświadczeń i sprawdzania w bik (Kredytol.pl) to także coś co jest w obszarze zainteresowań wielu osób, które uczciwie spłacają swoje zobowiązania.

Takie osoby mają słusznie nadzieję oraz wręcz wymagania co do tego, aby były specjalne dla nich kredyty czyli takie bez zaświadczeń lub potrzebujące minimum formalności. Uważają, że skoro już kilkakrotnie brali kredyty to zdobyli tym zaufanie banku i dlatego przy kolejnej pożyczce nie powinno się żądać od nich dokumentów, które już kiedyś kompletowali. Jeśli uda nam się znaleźć kredyty bez zaświadczeń to najczęściej zamiast zaświadczeń wystarczy, że doniesiemy oświadczenia o naszych zarobkach lub uzyskiwanych dochodach.

Jak to może wyglądać na przykładzie kredyty samochodowego ?

Wszyscy wiemy, że gros z nas niezbędny jest samochód, lecz nie każdego stać, aby tak od ręki go sobie zdobyć. Dlatego wówczas można spróbować kredytu samochodowego. Banki udzielają takich kredytów nawet w wypadku niedostatku wpłaty własnej a czas spłacania jest wystarczający, a więc nie obarcza za bardzo naszego domowego portfela.

Ponadto kredyty samochodowe przydzielane są na zakup różnorakich wehikułów, a mianowicie samochodów osobowych i ciężarowych, kamperów, przyczep kempingowych, motorów i skuterów a dodatkowo pozostałych pojazdów, o ile bank je zatwierdzi, czyli łodzi, jachtów bądź żaglówek. Kredyty automobilowe mogą być przydzielone zarówno za zakup pojazdu nowego, jak i od osoby fizycznej, z komisu czy na samochód kupiony za granicą. Czasem może być też tak, że suma kredytu pokryje nam nie tylko globalny koszt samochodu, ale dodatkowo polisy AC i OC. A dlatego że nowe samochody są drogocenne, taki kredyt może wynosić nawet trzysta tysięcy złotych a trwanie jego spłaty to dziesięć lat. Choć oczywiście nie ma przeciwwskazań, aby zaciągnąć mniejszą pożyczkę i prędzej samochód spłacić.

Dobrym szczegółem tego kredytu jest to, że zdolność kredytowa jest tutaj przysądzana szybciej niż w przypadku kredytów mieszkaniowych i nie ma tylu punktów do spełnienia. Ale bank musi mieć także zapewnienie, więc w przypadku kredytu samochodowego będzie to samochód. Jeżeli nie spłacimy kredytu to bank zajmie auto lub nastąpi przejście prawa praw z tytułu umowy asekurowania AC pojazdu na rzecz banku albo depozyt karty auta. Mogą także być zapisane jakieś różne indywidualne środki zabezpieczeń.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 7.0/10 (2 votes cast)
Kredyty na dowolny cel bez zaświadczeń, 7.0 out of 10 based on 2 ratings

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv