Wealth Solutions – wine banking, kapitał ziemski, inwestycje w whiskyLinki sponsorowane

Wealth Solutions S.A. to spółka realizująca własny i unikalny model biznesu. Firma największy nacisk kładzie na tworzenie własnych produktów finansowych. Najczęściej są to nie powtarzalne produkty strukturyzowane, kapitał ziemski, wine banking lub na przykład inwestycje w whisky. Takie rozwiązania rzeczywiście wyróżniają Wealth Solutions S.A. spośród innych spółek w tej branży.

Doradcy finansowi firmy specjalizują się także w oferowaniu takich produktów finansowych jak kredyty hipoteczne dla osób prywatnych lub pomoc w pozyskiwaniu funduszy na inwestycje dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Wealth Solutions, dzięki umiejętnemu wykorzystaniu możliwości Internetu, dociera ze swoimi rozwiązaniami i produktami wszędzie.  Działają nie tylko na terenie Polski, ale także w takich krajach jak Francja, Wielka Brytania, Niemcy, a nawet USA, Islandia czy Korea.

Siedziba Wealth Solutions S.A. mieści się w Warszawie przy ul. Jasnej 24. Spółka zarejestrowana jest przez Sąd Rejonowy m.st. Warszawy, o kapitale zakładowym 500.000,-zł w pełni opłaconym.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 7.0/10 (1 vote cast)
Wealth Solutions - wine banking, kapitał ziemski, inwestycje w whisky, 7.0 out of 10 based on 1 rating
16 maja 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Ubezpieczenie do eKonta w mBanku

Nowe usługi dla klientów mBanku. Posiadacze eKonta w mBanku mają do dyspozycji nowe usługi w postaci trzech pakietów Assistance (Dom24h,...

Zamknij