PromoneyLinki sponsorowane

Szukasz kredytu hipotecznego? A może interesuje Cię gotówka na dowolny cel? Albo też pożyczka na nowy samochód? Jeżeli nie orientujesz się w najnowszych ofertach banków, a nie chcesz dać się oszukać powinieneś skorzystać z pomocy profesjonalistów. Dlatego też zawsze warto przed podpisanie ostatecznej umowy dowiedzieć się więcej o proponowanych w bankach ofertach. W tym celu można skontaktować się z doradcami finansowymi.

Jedną z popularnych firm jest ProMoney, która to należy do firmy LeadSystem Sp. Współpracuje z doświadczonymi finansistami, którzy nie tylko doradzą wybór najlepszej oferty z obecnie dostępnych na rynku, ale i przeprowadzą nas przez cały proces kredytowy. Co więcej bardzo często ich oferty są lepsze aniżeli te proponowane przez bank, bowiem oferują oni znaczne zniżki, profity, dzięki czemu dany kredyt czy pożyczka są zdecydowanie bardziej atrakcyjne cenowo.

Firma ProMoney ma swoją siedzibę przy ulicy Przewóz 2/118 w Krakowie. Z przedstawicielami można skontaktować się drogą e-mailową biuro@promoney.pl, albo też dzwonią pod jeden z podanych niżej telefonów:
+48 601 710 856
+48 793 797 951

Doradca ProMoney pomoże Ci dokonać najlepszego wyboru kredytu hipotecznego czy innego zobowiązania finansowego. Nie powierzaj swojej przyszłości osobom niekompetentnym. Eksperci wiedzą jak ważny jest wybór dobrej oferty, tym bardziej, że kredyt to zobowiązanie, które spłaca się latami.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
18 sierpnia 2011


Podobne


Tagi


3 opinie o Promoney

  Nazwa kiedyś obiła mi się już o uszy. Jednakże nigdzie nie spotkałam się z opiniami na jej temat. Sama w niedalekiej przyszłości chcę wziąć kredyt hipoteczny i z pewnością będę korzystać z pomocy doradcy finansowego, niezależnego oczywiście. Dlatego też chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej o tej firmie. Mile widziane opinie. Czy warto powierzyć im swoją kredytową przyszłość?

  Maja
  19 sierpnia 2011 o 10:00

  Jak na razie widzę kompletne amatorstwo. Uruchomili program partnerski, po kilku dniach zdjęli. Ja więcej ich reklam wrzucał nie będę bo szkoda mi czasu. Jak macie inne opinie o promoney to piszcie.

  admin
  7 września 2011 o 16:25

  Zastanawiam się nad rzetelnością usług doradców finansowych. Co z tego, że Promoney oferuje w „jednym” miejscu produkty 21 banków….nasz rynek jest szerszy!a tak naprawdę dostają oni prowizję od tych 21 banków…..

  MK
  7 września 2011 o 22:24

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Kredyt gotówkowy Eurobank

Informacje i opinie o kredytach gotówkowych w banku Eurobank W obliczu wzrostu gospodarczego w Polsce (w IV kw. 2010 roku...

Zamknij