Money MakersLinki sponsorowane

Firma Money Makers cieszy się coraz większą popularnością za sprawą mediów. Największe zainteresowanie wzbudza oczywiście wśród tych, którzy nie tylko chcą, ale i mają wolne środki finansowe, żeby inwestować. Money Makers to spółka asset management, która zajmuje się zarządzaniem oszczędnościami klientów indywidualnych. I to ich interes zawsze stawiany jest na pierwszym miejscu.

Firma Money Makers została założona przez ludzi biznesu – byłego prezesa PTE Aviva, czyli Michała Szymańskiego oraz Krzysztofa Szypułę, który był dyrektorem zarządzającym produktami w ING oraz Jarosława Jamkę i Marca van der Ploega, którzy zajmowali stanowiska dyrektorów inwestycyjnych w ING PTE.

Profesjonalni doradcy Money Makers sprawią, że zainwestowane przez Ciebie pieniądze przyniosą wysoki zysk. Żeby założyć rachunek trzeba dysponować kapitałem nie mniejszym 40 tys. zł. Tym samym wyraźnie widać, że firma kieruje swoją ofertę do osób z klasy co najmniej średniej, którzy chcą posiadać własny rachunek inwestycyjny.

Co więcej każdy klient ma wgląd do swoich środków po zalogowaniu się do systemu internetowego. W przypadku rezygnacji z usług doradcy można szybko przejąć kontrolę nad swoim rachunkiem i co istotne nie ponosi się przy tym żadnych dodatkowych kosztów.

Należy podkreślić, że firma Money Makers obsługuje swoich klientów przez Internet, co oznacza, że uzgodnienia odnośnie rachunku dokonywane są online. Do klienta dociera umowa, dokumenty do podpisu za  sprawą kuriera. Konsultacje z doradcami odbywają się przy użyciu kamerek wideo.

Klienci Money Makers sami wybierają strategię inwestycyjną spośród dziewięciu niżej wymienionych:
– Strategia Zachowania Kapitału
– Strategia Niskiego Ryzyka
– Strategia Stabilnego Wzrostu
– Strategia Zrównoważona Stałego Dochodu
– Strategia Zrównoważona
– Strategia Wzrostu
– Strategia Agresywnego Wzrostu
– Strategia Akcji
– Strategia Zmiennej Alokacji

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 7.3/10 (4 votes cast)
Money Makers, 7.3 out of 10 based on 4 ratings
11 lipca 2011


Podobne


Tagi


4 opinie o Money Makers

  Szczerze mówiąc wolał bym tu znaleźć opinie osób, które same miały do czynienia z Money Makers. Wszędzie trafiam tylko na opisy i reklamy, a to za mało, żebym zainwestował kasę.

  Janbi
  3 grudnia 2011 o 11:28

  Wiesz, opinie o dawnych doświadczeniach wcale nie muszą się sprawdzić w Twoim przypadku. Nie wiem co to za twór Money Makers, ale mnie bardzo interesowało by, czy działają w pełni legalnie i mają WSZELKIE wymagane zezwolenia.

  Rozsądny
  3 grudnia 2011 o 11:32

  Pamiętajcie, że Money Makers jest nie dla każdego. Trzeba mieć minimum 40 tysiaków. Ich interesują poważni inwestorzy, a nie ciułacze.

  Kolo
  8 grudnia 2011 o 11:16

  Witam. Wrzuciłem minimum do MM rok temu, póki co działa. Coś sobie rośnie, wypłacać jak widać nie wypłacałem. Mało wrzuciłem, to i mało rośnie, ale i tak lepiej niż w banku.
  Pozdro.

  Dzidek
  21 stycznia 2013 o 14:48

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Ubezpieczenie komunikacyjne Volkswagen Bank Polska SA

Informacje i opinie o ubezpieczeniach komunikacyjnych Volkswagen Bank Polska SA Ubezpieczenie komunikacyjne reguluje ustawa rządowa z 22 maja 2003 roku...

Zamknij