eBroker.plLinki sponsorowane

Portal eBroker.pl należy do Spółki Mediasoft Polska Sp. z o.o. Portal powstał z myślą o osobach szukających prostego sposobu na porównywanie ofert instytucji finansowych. Porównywanie ofert produktów finansowych na własną rękę może wprawić w zakłopotanie. Dla niektórych osób podstawowe informacje dotyczące na przykład kredytu gotówkowego, takie jak oprocentowanie, prowizja lub marża nie są znane. Dodatkowo wszechobecna akcja reklamowa banków sprawia, że ludzie wpadają w sidła niekorzystnych kredytów.

Tak naprawdę do każdej oferty produktów finansowych należy podejść indywidualnie. Dlatego doradcy finansowi serwisu internetowego eBroker.pl codziennie analizują oferty ponad 40 instytucji bankowych i aktualizują bazę danych, tak aby wybrać najkorzystniejszy produkt w zależności od potrzeb klientów. W serwisie eBroker.pl specjalne narzędzie porównuje ponad 200 parametrów produktów finansowych.  W przypadku wybrania danej oferty, doradca finansowi  eBroker spotykają się z klientami w ich miejscu zamieszkania lub w najbliższej placówce. Klienci, którzy zawierają dużo umów z tym biurem doradztwa finansowego mogą liczyć na atrakcyjne warunki współpracy.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
18 lipca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Caixa Bank

Caixa Bank - oddział w Polsce. Jest to kataloński bank uniwersalny, który powstał w wyniku fuzji dwóch kas oszczędnościowych: Caja...

Zamknij