Dom Kredytowy Notus SA – niezależni doradcy finansowiLinki sponsorowane

Dom Kredytowy Notus SA to spółka zajmująca się doradztwem finansowym od 2004 roku. Niezależni doradcy finansowi po uwzględnieniu wszystkich potrzeb i oczekiwań klientów pomagają w wyborze odpowiednich produktów finansowych. Nazwa tej instytucji w języku  łacińskim oznacza: przyjazny, zaufany. Notus SA posiada szeroką bazę ofertową pochodzącą z 25 banków.

Ponadto doradcy finansowi tej instytucji gwarantują bezstronna poradę kredytową i spotkanie z klientem w dogodnym miejscu i czasie. Usługi w Domu Kredytowym Notus są całkowicie bezpłatne. Spółka ta zdobyła trzecie miejsce w kategorii najbardziej rozpoznawalny doradca finansowy- ranking „Mieszkaniowa Marka Roku 2011”. Badanie przygotował instytut Millward Brown SMG/KRC. Grupą docelową badania byli mieszkańcy 5 największych aglomeracji Polski(Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Trójmiasto). Badanie marketingowe przeprowadzone było za pomocą wskaźnika  spontanicznej i wspomaganej świadomości marki. W badaniu wzięło udział 1500 respondentów w wieku 25-60 lat.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 7.5/10 (2 votes cast)
Dom Kredytowy Notus SA - niezależni doradcy finansowi, 7.5 out of 10 based on 2 ratings
20 czerwca 2011


Podobne


Tagi


Jedna opinia o Dom Kredytowy Notus SA – niezależni doradcy finansowi

    Wszędzie widzę tylko suche informacje i reklamy DK Notus. Ja potrzebuję opinii klientów. Chciałbym wybrać dobrą firmę doradczą i być pewnym, że będę dobrze i rzetelnie obsłużony.

    Może zamiast czekać aż ktoś pierwszy wystawi recenzję, ktoś z redakcji powinien skorzystać z oferty Notus , sprawdzić jak działają i opisać.

    Pytanie o doradcó
    16 maja 2012 o 12:21

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Pożyczka przez telefon Kasa SKOK Stefczyka

Informacje i opinie o pożyczkach przez telefon w kasach SKOK Stefczyka Współczesną bankowość charakteryzują mobilne kanały dostępu do produktów i...

Zamknij