Doradcy finansowi

Linki sponsorowane

Promoney

18 sierpnia 2011 3 komentarze

Szukasz kredytu hipotecznego? A może interesuje Cię gotówka na dowolny cel? Albo też pożyczka na nowy samochód? Jeżeli nie orientujesz się w najnowszych ofertach banków, a nie chcesz dać się oszukać powinieneś skorzystać z pomocy profesjonalistów. Dlatego też zawsze warto przed podpisanie ostatecznej umowy dowiedzieć się więcej o proponowanych w bankach ofertach. W tym celu można skontaktować się z doradcami finansowymi.

Amber Gold

10 sierpnia 2011 3 komentarze

Amber Gold to spółka zajmująca się inwestycjami alternatywnymi, które stają się coraz popularniejszą formą lokowania pieniędzy. Siedziba firmy mieści się w Gdańsku na ulicy Spichrzowej 15. Oferta Amber Gold obejmuje lokaty, pożyczki i oddłużanie. Do alternatywnych form inwestowania pieniędzy zalicza się między innymi obrót i przechowywanie złota, srebra bądź platyny. Amber Gold stosuje indywidualne podejście do klienta i oferuje unikatowe rozwiązania finansowe.

eBroker.pl

18 lipca 2011 Skomentuj

Portal eBroker.pl należy do Spółki Mediasoft Polska Sp. z o.o. Portal powstał z myślą o osobach szukających prostego sposobu na porównywanie ofert instytucji finansowych. Porównywanie ofert produktów finansowych na własną rękę może wprawić w zakłopotanie. Dla niektórych osób podstawowe informacje dotyczące na przykład kredytu gotówkowego, takie jak oprocentowanie, prowizja lub marża nie są znane. Dodatkowo wszechobecna akcja reklamowa banków sprawia, że ludzie wpadają w sidła niekorzystnych kredytów.

Money Makers

11 lipca 2011 4 komentarze

Firma Money Makers cieszy się coraz większą popularnością za sprawą mediów. Największe zainteresowanie wzbudza oczywiście wśród tych, którzy nie tylko chcą, ale i mają wolne środki finansowe, żeby inwestować. Money Makers to spółka asset management, która zajmuje się zarządzaniem oszczędnościami klientów indywidualnych. I to ich interes zawsze stawiany jest na pierwszym miejscu.

Money Expert S.A

30 czerwca 2011 1 komentarz

Money Expert to firma doradztwa finansowego, która rozpoczęła działalność operacyjną w czerwcu 2005 roku. Funkcję Prezesa Zarządu tej spółki pełni Roman Wyszomirski-wieloletni zarządzający Polskiego Towarzystwa Finansowego PTF. Natomiast w latach 2003-2008 Roman Wyszomirski współtworzył Dom Kredytowy Fiolet PDK. Główna siedziba Money Expert znajduje się w Warszawie na ulicy Nowogrodzkiej 47a. Do udziałowców tej firmy doradztwa finansowego należą takie spółki jak:

Dom Kredytowy Notus SA – niezależni doradcy finansowi

20 czerwca 2011 1 komentarz

Dom Kredytowy Notus SA to spółka zajmująca się doradztwem finansowym od 2004 roku. Niezależni doradcy finansowi po uwzględnieniu wszystkich potrzeb i oczekiwań klientów pomagają w wyborze odpowiednich produktów finansowych. Nazwa tej instytucji w języku  łacińskim oznacza: przyjazny, zaufany. Notus SA posiada szeroką bazę ofertową pochodzącą z 25 banków.

Wealth Solutions – wine banking, kapitał ziemski, inwestycje w whisky

16 maja 2011 Skomentuj

Wealth Solutions S.A. to spółka realizująca własny i unikalny model biznesu. Firma największy nacisk kładzie na tworzenie własnych produktów finansowych. Najczęściej są to nie powtarzalne produkty strukturyzowane, kapitał ziemski, wine banking lub na przykład inwestycje w whisky. Takie rozwiązania rzeczywiście wyróżniają Wealth Solutions S.A. spośród innych spółek w tej branży.

Pośrednictwo kredytów hipotecznych – Citi Handlowy z Open Finance

29 kwietnia 2011 Skomentuj

Od kwietnia bieżącego roku Citi Handlowy rozpoczął współpracę z jedną  z największych firm doradztwa finansowego w Polsce – Open Finance. Jest to wynik realizacji celu strategicznego banku, który zakłada zwiększenie wolumenu sprzedaży produktów hipotecznych. Od tej pory kredyty i pożyczki hipoteczne Citi Handlowego będą sprzedawane przez nowe kanały dystrybucyjne  firmy Open Finance, która skupia ponad 700 doradców finansowych.