dnb nord

Linki sponsorowane

Kredyty hipoteczne w Banku DnB Nord – wzrost wartości portfela kredytów hipotecznych

9 lipca 2011 Skomentuj

Bank DnB Nord jest jednym z liderów na rynku udzielania kredytów hipotecznych w Polsce. Oferta kredytów mieszkaniowych w tej instytucji finansowej jest często wybierana przez klientów. Wybór ten potęgują rankingi kredytów hipotecznych, w których DnB Nord zajmuje czołowe miejsca. Bank DnB Nord standardowo oferuje kredyty hipoteczne w złotówkach lub w euro.

Sprzedaż banku DnB Nord Polska – kto kupi DnB Nord?

15 czerwca 2011 Skomentuj

Norweska Grupa Finansowa DnB NOR jest strategicznym udziałowcem Grupy DnB NORD do której należy od 2005 roku bank DnB Nord Polska. Bank DnB Nord Polska S.A  jest obecny na rodzimym rynku od 2002 roku. 100 procent akcji tego banku od grudnia 2010 roku należy do największej grupy finansowej w Norwegii-DnB NOR. W początkowej fazie rozwoju Bank DnB Nord Polska obsługiwał

Plan Systematycznego Oszczędzania DnB Nord – inwestycja w przyszłość dziecka

27 maja 2011 Skomentuj

Bank DnB Nord przygotował ciekawy produkt inwestycyjny oparty na subfunduszach Union Investment Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA. Bank umożliwia rodzicom, dziadkom oszczędzanie środków pieniężnych mając na uwadze przyszłe wydatki dzieci lub wnuków.

Projekt „Norweskie inspiracje” w Banku DnB Nord Polska SA

18 maja 2011 Skomentuj

Norweska Grupa Finansowa DnB NOR jest strategicznym udziałowcem Grupy DnB NORD, która obsługuje 900 tys. klientów z Krajów bałtyckich. Członkiem wspomnianej grupy finansowej od 2005 roku jest Bank DnB Nord Polska S.A . Obecny na rodzimym rynku od 2002 roku DnB NORD ceni takie wartości jak : rzetelność, dynamizm, praca zespołowa, proste rozwiązania.

Konferencje dla przedsiębiorców w Banku DnB Nord

19 kwietnia 2011 Skomentuj

Firmy często stoją przed dylematem: jak pozyskać dodatkowy kapitał na inwestycje. Przeważnie wybór pada na kredyt gotówkowy. Jednak na rynku finansowania działalności gospodarczej istnieje alternatywa-emisja obligacji na rynku Catalyst. Rynek obligacji rozpoczął działalność w 2009 roku i jest obsługiwany przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie.

Produkt strukturyzowany w DnB NORD – ‚NORD 4 aktiva’

18 kwietnia 2011 Skomentuj

DnB NORD umożliwia swoim klientom osiągnięcie jeszcze większych zysków. Tym razem dzięki wprowadzonej na rynek  ofercie o nazwie ‚NORD 4 aktiva’. Jest to produkt strukturyzowany, grupowe ubezpieczenie na życie i dożycie, dzięki któremu można uzyskać premię w wysokości 24-36% w ciągu trzech lat. Minimalny wkład wynosi 5 tys. zł.

Dobre wyniki finansowe za rok 2010 w Banku DnB NORD Polska

8 kwietnia 2011 Skomentuj

Ubiegły, 2010 rok był bardzo udany dla Banku DnB NORD Polska, bowiem zysk brutto wyniósł 75,2 mln zł (56,7 mln zł netto).Były to najlepsze w jego historii wyniki finansowe. Tym bardziej, że w 2009 zanotował on 88 mln zł strat brutto (76 mln zł netto).

Kredyt hipoteczny bez wkładu własnego DNB Nord – w złotówkach, walutach Euro

2 kwietnia 2011 Skomentuj

Dotychczas Bank DNB Nord  udzielał kredytów hipotecznych maksymalnie do 90 % wartości nieruchomości. Ostra rywalizacja wśród banków komercyjnych wpłynęła na  zmianę oferty kredytów mieszkaniowych. Obecnie bank udziela kredytów hipotecznych w walutach PLN i EUR nawet do 100 procent wartości nieruchomości.

Kredyt hipoteczny z niską marżą w DnB NORD

29 marca 2011 Skomentuj

Kredyt hipoteczny w DnB NORD to nie tylko zerowa marża przez pierwszy rok, ale tez jej obniżenie w pozostałym okresie kredytowania. Podczas, gdy standardowo marża kredytów hipotecznych wynosi w owym banku od 1,8% do 3,10% (w przypadku kredytu w euro) lub 1,95% do 2,55% (kredyt w rodzimej walucie) i waha się w zależności od wysokości kredytu oraz wielkości wkładu własnego, kredytobiorcy mogą liczyć na ofertę promocyjną.

Wyniki finansowe DNB Nord – bank zanotował zysk

9 marca 2011 Skomentuj

Bank DnB Nord Polska w ubiegłym roku osiągnął bardzo dobre wyniki finansowe, w tym zamierza je jeszcze poprawić. Dlatego też już rozpoczął obsługę małych i średnich firm, a co więcej opracowuje długoterminowy plan rozwojowy.