Private banking – oferta bankowości prywatnej w Credit SuisseLinki sponsorowane

Private banking w skrócie polega na kompleksowej obsłudze finansowej zamożnych klientów. Klienci zainteresowani ofertą private banking w Credit Suisse, podczas pierwszego spotkania z doradcą wspólnie analizują każdy aspekt sytuacji finansowo-majątkowej klienta.  Takie rozpoznanie pomaga rozwiązać określone problemy finansowe i zbudować optymalny portfel inwestycyjny.

Credit Suisse proponuje dwie opcje zarządzania aktywami. Pierwsza opcja(zarządzanie uznaniowe) polega na zleceniu bankowi podejmowania decyzji inwestycyjnych. W przypadku drugiej opcji(usługi doradcze) klient zachowuje pełną kontrolę na swoim portfelem inwestycyjnym. Podejmuje decyzję na podstawie profesjonalnych opracowań ekonomicznych i rekomendacji specjalistów. Jeśli chodzi o inwestycje w polskiej walucie to klienci mają do dyspozycji bogatą ofertę obligacji, funduszy inwestycyjnych i akcji.

Credit Suisse nie ogranicza się jedynie do inwestycji na rodzimym rynku. Zagraniczne inwestycje obejmują między innymi zaawansowane instrumenty walutowe i pochodne, produkty strukturyzowane i inwestycje alternatywne. Każdy kto chce skorzystać z bankowości prywatnej w Credit Suisse powinien zadzwonić pod numer +48 (0) 22 526 5610 lub wysłać maila na adres: informacja.cspb@credit-suisse.com.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 8.0/10 (3 votes cast)
Private banking - oferta bankowości prywatnej w Credit Suisse, 8.0 out of 10 based on 3 ratings
1 grudnia 2011


Podobne


Tagi , ,


Jedna opinia o Private banking – oferta bankowości prywatnej w Credit Suisse

    Fajna sprawa… ale niestety takich, którzy mogą sobie na takie coś pozwolić można chyba na palcach jednej ręki wyliczać. Takie rzeczy to chyba nie w Polsce… jeszcze nie.

    Jacek z Opola
    19 czerwca 2012 o 12:27

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Lokaty gwarantowane w Idea Bank – sposób na podatek Belki

Minister Rostowski zapowiedział koniec lokat anty podatkowych. Od lipca znikną one z oferty banków. Dlatego też teraz starają się one...

Zamknij