Toyota Bank Polska SALinki sponsorowane

Informacje i opinie o banku Toyota Bank Polska S.A.

Toyota Bank Polska SA należy do międzynarodowej grupy Toyota Financial Services. TFS działa w 30 krajach na całym świecie. Grupa rozpoczęła swoją działalność w 1982 roku w Sydney.

Za pomocą spółki zależnej Toyota Motor Corporation (największy producent samochodów na świecie) grupa działa w zakresie ubezpieczeń, leasingu, funduszy inwestycyjnych, kart kredytowych, kredytowania zakupu aut marki Toyota i Lexus, finansowania hurtowych zakupów aut przez dealerów. Natomiast inna spółka zależna Toyota Financial Services Corporation odpowiedzialna jest za usługi finansowe wszystkich spółek zależnych usytuowanych na całym świecie. Toyota Bank Polska SA z siedzibą w Warszawie świadczy usługi finansowe dla klientów indywidualnych i dla przedsiębiorstw. W Polsce działa od 2000 roku.  Bank specjalizuje się w ofercie kredytów, które pozwalają na zakup nowych aut marki Toyota i Lexus oraz samochodów używanych. W 2002 roku Toyota Bank Polska SA rozpoczął działalność leasingową w spółce Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. Prezesem banku jest Piotr Juda

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 4.8/10 (20 votes cast)
Toyota Bank Polska SA, 4.8 out of 10 based on 20 ratings
2 maja 2011


Podobne


Tagi


4 opinie o Toyota Bank Polska SA

  Jestem klientem Toyota leasing, który jest w spółce z Toyota Bank SA i moje opinie na temat tej instytucji sa po prostu tylko pozytywne. Wziąłem nową Toyotkę na 5 lat i jak podliczyłem całe oprocentowanie za ten okres to wyniesie on ok 9%. Prawdę mówiąc nie spotkałem u nikogo innego takiej oferty i to była jedna z najważniejszych opinii , która skłoniła mnie do wzięcia w leasing nowej Toyoty.

  admin
  9 września 2011 o 11:33

  ODRADZAM TOYOTA LEASING

  Hahhaha,
  Ja kudłaty, durnowaty zamiast najpierw poczytać o tej super dbającej o Klienta firmie wziąłem leasing, wpłaciłem 20% zapłaciłem 4 raty, przyszły wakacje – przestój w sprzedaży – a te palanty zadzwonili do mnie na infolinię i zaczęli dyskutować z pracownikiem, że jak nie zapłacę za 3 dni przeterminowanej raty to mam szykować samochód 🙂
  No to im grzecznie przyszykowałem i asta lavista. (kasę wpłaciłem, żeby nie było)
  Zeby było śmieszniej za dwa telefony jakiegoś osiłka co się nie potrafi wysłowić mam niby zapłacić 650 zł, czego za chiny (nie Japonię) nie mogę doczytać się ani w OWUL ani w Tabeli Prowizji i Opłat.
  Na koniec wystawili mi FV za leasing w okresie, kiedy tego leasingu nie świadczą, a to już idzie do prawnika.

  Wkurza mnie ignorancja i brak zrozumienia dla biznesu, traktowanie pieniędzy jak Boga Wszechmogącego. Raz jest tak, a raz śmak szanowna Toyoto Leasing Sp. z o.o. Wam też się może kiedyś nóżka podwinąć i ja tam wtedy będę. I też zamiast z Wami gadać, spróbować się dowiedzieć o co kaman i czy 2 tygodnie nie wystarczą, żebyście wrócili do normy, wdepczę Wam ryj w g… tak, jak Wam się wydaje, że wdeptaliście mi.

  Polecam czytajcie dużo w necie, przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji zakupowej…

  Wkurzony BYŁY Klient TOYOTA LEASING POLSKA Sp. z o.o.

  GHC
  4 października 2011 o 00:52

  Właśnie myślę o zmianie auta w firmie i wzięciu nowego w leasing. Samochody marki Toyota od dawna sobie chwalę, jednak bankowość to nie motoryzacja i chętnie dowiedziałabym się czegoś więcej. Dwie skrajne opinie to trochę za mało…

  Wanda
  28 maja 2012 o 10:50

  No cóż tak jak przedmówca napisał prawie dwa lata temu tak ja powiem, że zgadzam się z jego opinią o Toyota Leasing mimo, iż nie miałem aż takiego problemu to widać, że u nich panuje zasada żeby wdeptać w ziemię klienta i wszystkie zapisy umowy przeciągać na swoją stronę. Gdybym teraz miał jeszcze raz podpisać umowę leasingu mimo wyższej oferty gdzie indziej to bym to zrobił. Toyota Leasing należy omijać szerokim łukiem. Jakość Toyoty również spadła i to bardzo co wiem po swojej Toyocie Avensis mimo iż robię naprawdę mało kilometrów.
  A i przeczytałem dzisiaj, że inne firmy leasingowe biorą 50zł nawet do 60zł za wskazanie osoby w razie mandatu 🙂 to tu trzymajcie się bo w cenniku tego leasingu jest 200 zł !!!!
  U nich nie ma negocjacji tylko musisz płacić za wszystko i niezgodnie nawet z tabelą opłat i prowizji a kompletnie nikt nie jest w stanie odpowiedzieć na pytania co i dlaczego. Na wiadomości po jakimś czasie odpisują ale nie wyjaśniając nic konkretnego.

  Mam nadzieję, że będzie to przestroga dla innych.

  niezadowolony z Toyota Leasing
  1 lipca 2013 o 12:05

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Lokaty terminowe Raiffeisen Bank Polska SA

Informacje i opinie o lokatach terminowych w banku Raiffeisen Bank Polska S.A. W dobie wysokiej inflacji w naszym kraju, napędzanej...

Zamknij