SEB Bank – oddział w PolsceLinki sponsorowane

SEB Bank to czołowa Nordycka Grupa Kapitałowa na świecie. O sile tego banku świadczy ponad 150 letnie doświadczenie na rynkach globalnych oraz wartość aktywów, którymi zarządza-opiewających na kwotę 130 miliardów euro. SEB Bank obecny jest w ponad 20 krajach na całym świecie i zatrudnia blisko 20 tysięcy pracowników. Bank odgrywa czołową rolę na rynku finansowym w regionie państw nadbałtyckich; jeśli chodzi o klientów instytucjonalnych.

Do Polski Grupa Kapitałowa w 1989 roku. Osiem lat później, SEB Bank wprowadził w naszym kraju ofertę funduszy inwestycyjnych(SEB TFI SA). W latach 2006-2008 została zapisana kolejna ważna karta w historii SEB Banku, w Polsce. Mianowicie bank udostępnił dla klientów usługi bankowości korporacyjnej, prywatnej, a także leasing i faktoring. W 2009 roku po dogłębnej analizie, zarząd banku podjął decyzję o zaprzestaniu oferowania usług bankowości prywatnej. Natomiast fundusze inwestycyjne zostały przejęte przez Opera TFI.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 4.6/10 (7 votes cast)
SEB Bank - oddział w Polsce, 4.6 out of 10 based on 7 ratings
2 grudnia 2011


Podobne


Tagi , ,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Nowa definicja kredytu konsumenckiego

Nowelizacja ustawy o kredycie konsumenckim całkowicie zmienia oblicze tego produktu bankowego. Od 18 grudnia bieżącego roku mianem kredytu konsumenckiego będzie...

Zamknij