Santander Consumer BankLinki sponsorowane

Początek działania w Polsce Santander Consumer Banku należy szukać w latach 1995-1996. Wówczas powstało Polskie Towarzystwo Finansowe. W 2004 roku hiszpańska Grupa Kapitałowa Santander Consumer Finance przejęła Polskie Towarzystwo Finansowe . Po dwóch latach pojawił w polskim sektorze bankowym Santander Consumer Bank S.A. Bank ten jest liderem na rynku kredytów samochodowych. Wartością dodaną Santander Consumer Banku są kredyty gospodarcze dla dealerów samochodowych. Klienci znajdą tutaj również produkty oszczędnościowe i ubezpieczeniowe.

Silna pozycja banku w segmencie consumer finance została wzmocniona w 2011 roku poprzez przejęcie AIG Banku Polska-banku specjalizującego się w oferowaniu pożyczek gotówkowych i kredytów ratalnych. Siec obsługowa banku liczy ponad 240 placówek. Dodatkowo produkty tej instytucji finansowej można znaleźć w specjalnych punktach sprzedaży ratalnej oraz w komisach samochodowych. Należąc do silnej Grupy Finansowej Santander, bank ma duże możliwości rozwojowe-dostęp do najlepszych specjalistów finansowych i do know-how.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 5.3/10 (7 votes cast)
Santander Consumer Bank , 5.3 out of 10 based on 7 ratings
12 września 2011


Podobne


Tagi


7 opinie o Santander Consumer Bank

  Widzę, że opis Santandera pojawię się tu niedawno. Może macie też więcej szczegółów ? Niestety, miałam problemy ze spłatą kredytów i w BIKU jest co nieco o mnie….
  Może Santander Bank ma w ofercie kredyty dla takich jak ja ?

  admin
  12 września 2011 o 14:58

  Myślę, że mając złą historię kredytową, nie otrzymamy wsparcia w tej instytucji!jest to bank aspirujący na 3 pozycję w Polsce!pożyczkę „od ręki” proponuje skołować w inny sposób np. provident lub sms365, istnieją także pożyczki społecznościowe

  man utd
  12 września 2011 o 23:27

  Ten bank można określić jednym słowem – hucpa. Słownik języka polskiego opisuje hucpę jako: bezczelne oszustwo, łgarstwo, bezczelność, tupet, arogancja. To wszystko co można powiedzieć o tym banku, radzę się dobrze zastanowić jak chcecie spać spokojnie.

  santander - totalna pomyłka
  3 stycznia 2012 o 20:12

  Nigdy więcej nie węzmę tam kredytu. Wielokrotnie brałem kredyty wróżnych bankach, nigdy nie miałem problemów ze spłatą. Oczywiście nigdy nie figurowałem na żadnych czarnych listach itp. W tym roku, po raz pierwszy, w związku z wyjazdem, spóźniłem się ze spłatą JEDNEJ raty. Rozpoczęły się telefony o 7 rano, w sobotę. Miałem wrażenie, że osoba dzwoniąca traktuje mnie jak pospolitego przestępcę. To wstrętne. Zdecydowanie odradzam jakiekolwiek kontakty z tym bankiem.

  InWet
  13 lutego 2012 o 11:13

  Witam serdecznie byłem w tym Banku nie polecam nikomu mam przykre wspomnienia a Panie które pracuja na telefonach porazka…PROSZE SIE ZASTANOWIC PRZED WZIECIEM KREDYTU W TYM BANKU…pozdrawiam

  Bank
  24 lutego 2012 o 12:31

  Czy to nie oni pojawili się w miejsce pożyczek AIGO? W kilku punktach w Poznaniu zauważyłem, żę po zniknięciu ich placówek, w ich miejscu pojawiły się oddziały Santandera. Czyżby nastąpiło jakieś połączenie albo wchłonięcie jednej firmy przez drugą?

  Adrian
  30 maja 2012 o 13:28

  Radze trzymac sie z daleka od tego „banku” Probowali wyludzic ode mnie nienalezne im pieniadze. Jesli ktos robi zakupy na raty warto zwrocic uwage czy to nie idzie czasem przez Santander.

  broxx
  25 października 2012 o 15:34

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
BRE Bank – Najlepszy bank w Polsce według magazynu Global Finance

BRE Bank zdobył kolejny tytuł. Tym razem magazyn Global Finance, który od osiemnastu lat przynaje nagrody dla najlepszych banków, uhonorował...

Zamknij