RCI Bank Polska S.A.Linki sponsorowane

Właścicielem RCI Banku jest Grupa Kapitałowa RCI Banque S.A. Jest to instytucja finansowa działająca na bardzo wielu rynkach na świecie. Zajmuje się finansowaniem zakupu samochodów marki Renault. RCI Bank jest obecny w Polsce od 1998 roku. Wówczas rozpoczęła działalność firma leasingowa Renault Credit Polska . Osiem lat później oferta tej instytucji rozstała rozszerzona o kolejne produkty kredytowe. Z produktów kredytowych mogą korzystać zarówno klienci indywidualni jak i przedsiębiorcy. Misją RCI Banku jest oferowanie usług i produktów finansowych, pozwalających spełnić marzenia wielu osób o posiadaniu samochodu marki Renault. W tym celu RCI Bank na bieżąco opracowuje nowe produkty, by skutecznie działać w szybko zmieniającym się otoczeniu gospodarczym. Siedziba RCI Banku mieści się w Warszawie na ulicy Młynarskiej 13.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 5.3/10 (3 votes cast)
RCI Bank Polska S.A., 5.3 out of 10 based on 3 ratings
20 września 2011


Podobne


Tagi


Jedna opinia o RCI Bank Polska S.A.

    Kiedyś miałam okazję zetknąć się z tą instytucją ale szybko zrezygnowałam. Mieli bardzo niejasne warunki, z częścią których albo nie mogłam się zgodzić, albo po prostu były tak niezrozumiałe, że bałam się ryzykować. Ostatecznie skorzystałam z oferty jednego z wiodących banków na rynku.

    Anna
    28 maja 2012 o 10:04

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Współpraca PKO BP z Value Media i Cube Group

Zakończył się przetarg na wybór interaktywnego domu mediowego dla Banku PKO BP. Obsługą całej Grupy Kapitałowej w obszarze zakupu oraz...

Zamknij