RBS Bank PolskaLinki sponsorowane

Jest to bank o charakterze inwestycyjnym, który należy do międzynarodowej grupy finansowej Royal Bank of Scotland. Bank RBS powstał w 1727 roku i obecnie działa w Europie, Ameryce Południowej i w Azji. Specjalizacją banku jest finansowanie przedsiębiorstw, doradztwo korporacyjne oraz bankowość transakcyjna. Do grupy kapitałowej Banku RBS należą takie marki finansowo-ubezpieczeniowe jak: NatWest, Ulster Bank, Coutts, Citizens.

RBS swoją pozycję na rynku korporacyjnym buduje poprzez oferowanie produktów bankowych z obszaru globalnych rynków finansowych. W celu usprawnienia procesów bankowych w całej Grupie RBS, powstało w 2007 roku specjalne globalne centrum RBS Global Hub Europe. Dzięki temu centrum, instytucje wchodzące w skład Grupy RGB zyskują na większej efektywności procesowej i na sprawniejszym zarządzaniu ryzykiem. Centrala RBS Banku mieści się w Warszawie na ulicy 1-go Sierpnia 8A. Bank RBS swoją działalność skupia przede wszystkim w następujących sektorach gospodarczych: motoryzacja, usługi, telekomunikacja, nowe technologie, przemysł energetyczny, przemysł farmaceutyczny, przemysł chemiczny.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
19 września 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Konto osobiste za zero PKO BP

Informacje i opinie o kontach osobistych w banku PKO BP Najchętniej wybieranym produktem bankowym przez Polaków jest rachunek rozliczeniowo-oszczędnościowy. Jednym...

Zamknij