Rabobank Polska SALinki sponsorowane

Jest to jedna z większych instytucji finansowych w Holandii, która należy do Grupy Kapitałowej Rabobank. Ciekawe jest to, że ten holenderski bank składa się z ok. 140 niezależnych spółdzielni, którym nadawane są osobno licencje z rąk holenderskiego Banku Centralnego. Wszystkie oddziały banku(znajdujące się w 48 krajach na całym świecie) obsługują 10 milionową rzeszę klientów. Rabobank Polska świadczy usługi na rzecz firm z takich sektorów gospodarczych jak: telekomunikacja, rolnictwo, żywność.

Połączenie szerokiej wiedzy o tych branżach z wiedzą dotyczącą produktów finansową w rzeczywistości daje obsługę klientów na najwyższym poziomie. Rabobank jest jedynym prywatnym bankiem na świecie, który może pochwalić  się najwyższą oceną kredytową- AAA.

Bank jest aktywny w następujących obszarach:

– finansowanie inwestycji
– finansowanie zakupów towarowych
– finansowanie strukturalne
– zarządzanie kapitałem obrotowym
– koordynacja fuzji i przejęć spółek
– realizacja transakcji na rynku walutowym

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 7.0/10 (9 votes cast)
Rabobank Polska SA, 7.0 out of 10 based on 9 ratings
2 grudnia 2011


Podobne


Tagi , ,


Jedna opinia o Rabobank Polska SA

    w Holandii bardzo powaznie traktuja klienta i bardzo dokladnie weryfikuja prawdziwosc danych. Bezproblemowo z zamknieciem konta oraz bardzo korzystne oprocentowanie jego. Polecam kazdemu, kto zastanawia sie, w jakim banku w NL zalozyc rachunek.

    tomek
    16 lipca 2012 o 21:56

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Konferencja w Kredyt Banku – ‚Kapitał i bezpieczeństwo Twojej firmy’

Kredyt Bank współorganizuje razem z T.U. WARTA i Pulsem Biznesu konferencję dla przedsiębiorców 'Kapitał i bezpieczeństwo Twojej firmy'. Odbędzie się...

Zamknij