Polski Bank Przedsiębiorczości PBP SALinki sponsorowane

West LB Bank Polski SA, który od 31 grudnia 2010 roku figuruje pod nazwą PBP SA rozpoczął działalność w listopadzie 1995 roku.  1 grudnia 2010 roku akcje West LB Banku kupił Fundusz ABRIS Capital Partners (większościowy udziałowiec) oraz Dom Maklerski IDM SA. Grupą docelową Banku PBP są firmy sektora MŚP i jednostki samorządu terytorialnego. Instytucja ta posiada wieloletnie doświadczenie zakresie współpracy z niemieckimi przedsiębiorstwami działającymi w Polsce oraz dogłębną wiedzę na temat rodzimych realiów biznesowych. Siedziba banku mieści się w Warszawie na ul. Domaniewskiej 39A.

Na tą chwilę bank nie buduje własnej sieci oddziałów gdyż skupia się na pozyskiwaniu klientów. Misją Polskiego Banku Przedsiębiorczości jest wspieranie i budowanie wieloletnich relacji z klientami firmowymi oraz z podmiotami publicznymi. Tak aby sukces finansowy tych pomiotów wzmocnił konkurencyjność polskiej gospodarki. Celem strategicznym banku na najbliższe dwa lata jest powrócenie do wysokiej rentowności i pozyskanie jak największej liczby klientów. Obecnie z usług Polskiego Banku Przedsiębiorczości korzysta ok 50 klientów.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 5.2/10 (13 votes cast)
Polski Bank Przedsiębiorczości PBP SA, 5.2 out of 10 based on 13 ratings
9 czerwca 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Kredyt gotówkowy Bank DnB Nord Polska SA

Informacje i opinie o kredytach gotówkowych w banku DnB Nord Polska S.A. Ekonomiści szacują, że w bieżącym roku wzrost PKB...

Zamknij