PolbankLinki sponsorowane

Polbank EFG obecny jest w Polsce od początku 2006 roku. Bank ten należy do greckiej grupy kapitałowej EFG Eurobank Ergasias. Oferta Polbanku skierowana jest do klientów indywidualnych obejmuje między innymi kredyty hipoteczne, kredyty gotówkowe, konta oszczędnościowe,lokaty, rachunki oszczędnościowo-rozliczeniowe. Małe i średnie przedsiębiorstwa mogą skorzystać z różnorodnej oferty kredytowej i rozliczeniowej.

Bank obsługuje także korporacje (m.in. Obsługa transakcji handlowych i zarządzanie płynnością firmy). Dyrektorem Generalnym Polbanku jest Kazimierz Stańczak, a siedziba banku mieści się  w Warszawie na ulicy Mokotowskiej 19. Bank ten dysponuje 335 oddziałami w 148 miastach, w Polsce.

Zobacz produkty finansowe oferowane przez Polbank:

Polbank Lokaty
Polbank kredyt hipoteczny
Polbank kredyt samochodowy
Polbank kredyt gotówkowy
Polbank konto firmowe
Polbank konto osobiste
Polbank karta kredytowa

Grupa kapitałowa, do której należy Polbank EFG posiada aktywa o wartości ponad 86 miliardów euro i zatrudnia 23 tysiące pracowników w 40 krajach: w Grecji, Serbii, Rumunii, Turcji, Polsce, Wielkiej Brytanii, Luksemburgu, na Cyprze i na Ukrainie. W 2010 roku Polbank EFG został uznany za najlepszy bank dla firm według magazynu Forbes. Na początku 2011 roku pojawiła się informacja o tym, że Polbank EFG ma zostać przejęty przez Raiffeisen International.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 4.5/10 (13 votes cast)
Polbank, 4.5 out of 10 based on 13 ratings
16 sierpnia 2011


Podobne


Tagi


8 opinie o Polbank

  Witam, interesują mnie opinie o Polbanku jako pracodawcy. Czy zaglądają tu może jacyś pracownicy ? Prosił bym o anonimowe opinie i tym banku. Chciałbym tam podjąć pracę, ale wolę się upewnić co do kilku spraw.

  Marion-etka
  28 sierpnia 2011 o 11:14

  Przychylam się do prośby poprzednika. Moja znajoma idzie niedługo na rozmowę kwalifikacyjną do Polbanku i chętnie poczytamy opinie jak wygląda praca w Polbanku.

  admin
  28 sierpnia 2011 o 16:42

  Pozwolę sobie zauważyć, że raczej na tej stronie chodzi o opinie o produktach bankowych, a nie o pracy.
  Zresztą fakt, że na przykład w jednym oddziale źle się dzieje nie oznacza, że w każdej placówce tak jest.
  Jeżeli nie macie atrakcyjniejszych ofert, to sugeruję próbować złapać pracę w tym banku.

  Paweł
  30 sierpnia 2011 o 22:44

   witam

   odradzam wszystkim Polbank. Podam jeden przykład kiedy po 3 miesiącach walki i uiszczeniu opłaty za przygotowanie ankesu do umowy kredyty hipotecznego (tutaj uwaga opłata jest za przygotowanie, a nie za aneks – co czyni to bezzwrotnym bez względu na to czy aneksu odpowiada klientowi czy nie) najwyższej na rynku – 500 zł mogę przynosić walutę w gotówce do kasy oddziału, musze przynieść ją 4 dni szybciej niż termin wymagalności dla raty ponieważ pieniądzę mimo iż są widoczne na moim rachunku są dostepne dla banku dopiero po 3 dniach tutaj cytuję:”zgodnie z zasadą panującą w Polanku są one księgowane dopiero po 3
   dniach z tego względu, że sortownia musi w pierwszej kolejności
   sprawdzić autentyczność waluty”.

   oczywiście do kasy można przynosi walutę od kiedy obowiązek jej przyjmowania wprowadziła ustawa. wcześniej mimo aneksu do umowy, który miał umożliwiać spłatę kredytu w walucie, do której był indeksowany trzeba było utworzyć konto walutowe w innym banku i przelewać środki na ten utworzony w polbanku.

   to tylko część przygód.
   moim zdaniem to jest pomyłka, a nie bank.

   kredytobiorca
   29 listopada 2011 o 16:34

  Pozytywne opinie o tym banku piszą chyba pracownicy na polecenie zarządu. Każdy kto miał z nimi do czynienia, będzie ich obchodził z daleka. Szkoda tylko, że ja musiałem się nauczyć na własnych błędach. Pozdrawiam

  Piotr
  6 kwietnia 2012 o 17:39

  Jeśli Polbank faktycznie w dalszym ciągu posiada Grecki kapitał, to współczuję klientom. Niby wszyscy mówią, że Polskie banki są bezpieczne, ale jak Grecja pierdzielnie i zbankrutuje, to zobaczycie co się stanie.

  Bank z Greckim kapitałem
  17 maja 2012 o 13:07

  Też straszono mnie tym greckim kapitałem i nieuniknionym bankructwem tego banku. Jednak jakiś czas temu przeczytałem gdzieś, że Polbank odciął się zupełnie od tego, co dzieje się w Grecji, gdyż funkcjonuje jako samodzielny bank, a nie jako polski oddział greckiego banku

  Jaszczur
  28 maja 2012 o 11:03

  W dniu wczorajszym odwiedziłam.
  Obsługa siedziała w jednym biurze i była zdziwiona że ktoś wszedł ( bo i po co jak teraz się obijali )Doradca obcesowy , niesympatyczny , przy dochodach 2000zł to nie bardzo może coś zaproponować , ” bo to nie są najwyższe dochody”
  Gdy doszła reszta towarzystwa z obsługi usadowili się przy biurku obok nie stroniąc od żartów i śmiechów , do których kolega który mnie obsługiwał chętnie się dołączył.
  Najgorszy handlowiec jakiego do tej pory spotkałam , nie mający za grosz szacunku do Klienta , za to o sobie miał najwyższe mniemanie .
  Kredyt wzięłam w Credit Agricole , gdzie obsługa do przesady nosiła mnie na rękach.

  barbara
  1 czerwca 2012 o 12:10

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Lokaty bez podatku belki znikną dopiero w styczniu 2012 roku

Ministerstwo finansów zapowiedziało zmiany w ordynacji podatkowej. Wcześniejsze komunikaty informowały o tym, że mają one wejść w życie jeszcze w...

Zamknij