mBankLinki sponsorowane

Informacje i opinie o banku mBank

Jest to detaliczna cześć BRE Banku. Świadczy usługi finansowe od listopada 2000 roku jako pierwszy internetowy bank w Polsce. Już w 2001 roku pozyskał pierwszy miliard depozytów. Szczególnym powodem istnienia tej instytucji finansowej(misja banku) jest świadczenie maksimum korzyści i wygody w finansach osobistych. Bank przyjął strategię wiodących kosztów na rynku polskiej bankowości. Po rezygnacji z tradycyjnych oddziałów, mBANK obniżył koszty stałe.

Zapoznaj się z ofertami jaki przygotował dla swoich klientów mBank:

mbank kredyt hipoteczny
mBank kredyt samochody
mBank konto osobiste
mBank kredyt inwestycyjny
mBank konto firmowe
mBank kredyt gotówkowy
mBank karta kredytowa
mBank lokata

Szeroka gama podstawowych produktów finansowych jest oferowana za darmo lub w najniższych cenach rynkowych. W przypadku wielu produktów mBANK był pionierem: np. Makler, Supermarket Funduszy Inwestycyjnych. Jest to bank wykorzystujący marketingową filozofię działania- z naciskiem na orientacje społeczną. Czyli maksimum korzyści dla klienta, zapewnienie zysku bankowi i dbanie o zrównoważony rozwój-dbanie o środowisko naturalne poprzez internetową funkcjonalność banku.

Obecnie jest to lider bankowości internetowej w rodzimym kraju. Z usług mBANKU korzysta ponad 2 mln klientów. Bank stawia na innowacyjność i ofertę produktów bankowych opartą o zmieniające się preferencje klientów. Rynki doceniają efektywność działań mBANKU- świadczą o tym liczne nagrody np. „Złoty Bank 2010”.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 5.1/10 (20 votes cast)
mBank, 5.1 out of 10 based on 20 ratings
19 marca 2011


Podobne


Tagi


9 opinie o mBank

  Napisze o obsłudze telefonicznej i o obsłudze ogolnie. Właśnie rezygnuje z usług mBanku, bo krótko mówiąc takiej obsługi nie ma. Ktokolwiek będzie miał jakąś nietypową sytuację, a taka wcześniej czy później zawsze sie w mBanku zdarza, pozna o czym mowie. Osobiście zostałem przez ten bank okradziony i nie byłem bynajmniej zadłużonym, złym klientem. Obsługa klienta poinformowała mnie trzy razy, że wymiana karty jest bezpłatna, po czym naliczyli opłatę i to na rachunku karty kredytowej! Zanim to odkryłem (nie miałem zadłużenia, wiec nie sprawdzałem karty zbyt czesto), narosły odsetki i milion opłat za zadłużenie karty, łącznie od 38zł opłaty za wydanie k, ponad 20zł oþłat dodatkowych. Sprawa od 3 miesięcy nie została załatwiona a mi się już znudził dialog z BOK który nic nie może powiedzieć i na nic nie ma wpływu. Mam nadzieje że firmy takiej jakości znikną z rynku jak najszybciej. Nadmienię, że bank przyznał się do pomyłki już miesiąc temu, nadal jednak nie zobaczyłem pieniędzy.

  K. Nowicki
  24 maja 2011 o 18:36

   Powyższa opinia p. K. Nowickiego trafia dokładnie w sedno sprawy. Nie ma potrzeby dłuższego rozwodzenia się nad mBankiem – oby ta instytucja zniknęła z naszego rynku finansowego jak najszybciej!!! Szczerze przestrzegam przed kontaktami z tym bankiem!!!

   Rahi
   3 czerwca 2012 o 22:14

  mBank to chyba jeden z pierwszych naprawdę internetowych banków w Polsce oferujący darmowe konto i przelewy przez internet. Tylko jakoś tutaj ciężko o opinie o mBanku więc zapraszam do dyskusji.

  admin
  3 września 2011 o 21:20

  Jest to super bank jeśli chodzi o system bankowości internetowej. Praktycznie wszystko jestem w stanie sam załatwić

  klient
  5 września 2011 o 15:26

  W pełni się zgadzam, wszystko (przynajmniej jak na razie) załatwiam przez internet. Oczywiście w pełni darmowa obsługa konta. Na razie nie miałam potrzeby korzystania z infolinii, więc na ten temat nie mogę się wypowiedzieć.

  Anna
  13 września 2011 o 13:49

  Customer servis ponizej wszelkich norm i oczekiwan. Kupa idiotow ktorzy nie potrafia rozwiazac prostego problemu. Odradzam wszytkim.na mLini pracuja polmozgi ktore w ogole nie mysla tylko klepia w kolko durne formulki. Nigdy nie spotkalam sie z taka niekompetencja i brakiem wiedzy, a wrecz bezmyslnoscia!!!!!!!

  tola
  8 listopada 2011 o 05:29

  IZZY Konto a niemoc przedstawiciela prawnego.

  mBank łamie prawo rodzinne nie zezwalając przedstawicielowi prawnemu (czytaj rodzic) na dokonywanie zmian w ustawieniach rachunku osoby niepełnoletniej. Przedstawiciel banku N. R. – stwierdził, że ja jako przedstawiciel prawny osoby niepełnoletniej nie mogę dokonać zmian w ustawieniach rachunku dziecka, bo tak sobie ustanowił przepis bank. PRAWO KODEKS RODZINNY mają w wielkim poważaniu. Skoro ten bank tak traktuje obowiązujące w RP prawo – to sobie wyobraźcie jak potraktuje Was. Zapewne z takim samym szacunkiem.
  NIE ZAKŁADAJCIE RACHUNKÓW W TYM BANKU

  rodzic
  15 grudnia 2011 o 11:00

  Z mBankiem miałem do czynienia wiele lat temu, gdy pojawił się na rynku. Było to dość fajne rozwiązanie, bo była to jedna z pierwszych form bankowości internetowej w Polsce. Z czasem jednak zrezygnowałem, bo były tam jakieś ograniczenia odnośnie firm, a ja potrzebowałem porządnego konta firmowego. Nie wiem jak to wygląda teraz… Pewnie jest lepiej, ale ja już przyzwyczaiłem się do nowego

  Jasiek
  25 maja 2012 o 10:39

  ROZMOWA O PRACĘ W TEJ FIRMIE TO JEDNA WIELKA MASAKRA! A JA PYTAJĄ ILE CHCESZ ZARABIAĆ I MOWISZ ZE 1300, 1400, TO BABSKO ROBI WIELKIE OCZY. WARUNKI SA TUTAJ OKROPNE, GODZINY PRACY JAK GDZIES…. W…., DO TEGO SOBOTY, NIEDZIE;E!!!!! BRAK SŁÓW!!!!!

  REMIGIUSZ
  15 czerwca 2012 o 20:13

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Juliette Binoche twarzą Banku Credit Agricole

W sektorze bankowym nadal panuje wzmacnianie marki poszczególnych instytucji finansowych poprzez kampanie reklamowe ze znanymi osobistościami. Znamy już przykłady zatrudnienia...

Zamknij