Kredyt BankLinki sponsorowane

Kredyt Bank powstał po przemianach gospodarczych w Polsce, w 1990 roku. Był to wówczas jeden z pierwszych prywatnych banków w naszym kraju. Publiczna emisja akcji Kredyt Banku na Giełdzie Papierów Wartościowych nastąpiła już w 1994 roku. Dziś Kredyt Bank należy do 10 największych banków w Polsce. Uniwersalna oferta produktów finansowych jest skierowana do klientów detalicznych, private banking i podmiotów z sektora MŚP.

Strategicznym akcjonariuszem Kredyt Banku jest belgijska Grupa Kapitałowa KBC-80 procent udziału. Kredyt Bank dzięki współpracy z TUiR Warta był pionierem na rynku bancassurance w Polsce.

Zobacz co w swojej ofercie posiada Kredyt Bank:

Kredyt Bank kredyt hipoteczny
Kredyt Bank karta kredytowa
Kredyt Bank konto osobiste
Kredyt Bank lokata

Flagowym produktem Kredyt Banku jest pakiet Ekstrakonto, pakiet Ekstrabiznes i kredyt mieszkaniowy Ekstralokum. Za te produkty bank został wyróżniony przez Komitet Integracji Europejskiej oraz Business Centre Club. Natomiast przedsiębiorcy docenili bank Godłem Promocyjnym: „Bank przyjazny dla przedsiębiorców”. W działalności Kredyt Banku towarzyszą takie wartości jak:

profesjonalizm(ciągłe dążenie do osiągania najlepszych wyników)
szacunek(w relacjach z klientami i pracownikami)
otwartość(brak schematów w działaniu)

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 5.1/10 (9 votes cast)
Kredyt Bank, 5.1 out of 10 based on 9 ratings
6 września 2011


Podobne


Tagi


7 opinie o Kredyt Bank

  Ciekawe ile kasy Mann i Materna wzięli za tak denną reklamę. Korzystał ktoś z tego ich reklamowanego rora? Piszcie jakie są wasze opinie o kredyt banku.

  admin
  7 września 2011 o 12:32

  znalazłem w necie, że Mann na kontrakcie z Kredyt Bankiem zgarnął 600 tys. zł-kurde stary chłopina i tak potrafi zarobić;-)

  Mann
  7 września 2011 o 22:13

  Tak się spodziewałem, że minimum pół banieczki musiał przytulić. Facet ciężko zapracował na swoją pozycje przez kilkadziesiąt lat i jak ma dać zrobić z siebie pajaca to tylko za grubą kasę.

  admin
  15 września 2011 o 18:12

  najlepsza jest ta reklama z kredytem hipotecznym….żal!wiem pewnie dla kasy bym też tam wystąpił…ale teraz!a on ma pewną wyrobioną pozycję i ludzie go szanują np. za pracę w polskim radiu

  chief
  16 września 2011 o 08:54

  Fakt, reklama żenada!
  Nie mam jakiejś super opnii . Bank jak bank. Im plus -mają bardzo czytelną stronę inernetową

  Atenach
  8 lutego 2012 o 12:45

  Korzystam z tego Banku i z każdym dniem jest coraz gorzej, kiedyś to był solidny bank a teraz dziadostwo,wszystkie usługi bardzo drogie, ich polityka polega na tym żeby złapać klienta a potem go łupić, w ofercie jest wiele haczyków i niedomówień, nie polecam!!!! w moim oddziale – Wrocław, pracownicy są po prostu niekompetentni albo gdzieś mają obsługę klienta. Radzę poszukać innych Banków, ten na uwagę nie zasługuje.

  kysy
  16 maja 2012 o 22:41

  Kiedyś siostra miała tam konto i nie narzekała, a wręcz sobie chwaliła. Później z powodu wzięcia kredytu w innym banku musiała tam właśnie założyć konto i zrezygnowała z konta w KB.

  A reklamy z Mannem i Materną rzeczywiście beznadziejne…

  Józio
  28 maja 2012 o 15:01

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Najlepsze obligacje banków spółdzielczych

Kiedy już wybierzemy najlepszą ofertę obligacji banków spółdzielczych na rynku, powinniśmy dokonać zakupu papierów dłużnych w pierwszych dniach okresu odsetkowego....

Zamknij