INVEST-BANK S.A.

Informacje i opinie o Invest Banku S.A.

Inwest Bank powstał w 1991 roku. Jest to bank o charakterze uniwersalnym. Świadczy usługi zarówno dla klientów detalicznych jak i gospodarczych. Ciekawostką i korzyścią dla klientów jest to, iż bank powstał na kapitale polskim i nie ma żadnych powiązań z zagranicznymi instytucjami finansowymi.

Invest bank posiada 161 placówek, w których pracuje 1100 pracowników. Ponad to bank współpracuje z 1744 partnerami handlowymi (pośrednikami finansowymi). Invest Bank należy do Grupy Medialno-Finansowej Zygmunta Solorza-Żaka. Obecność w grupie daje efekt synergii i przez to bank jest w stanie świadczyć kompleksowe usługi o najwyższej jakości. Misją Invest Banku jest budowa trwałych relacji z klientami i świadczenie korzystnych usług- w tym celu analitycy bankowi rozpoznają trendy panujące na polskim rynku finansowym i dostosowują do nich ofertę bankową. Invest Bank bierze aktywny udział w przedsięwzięciach o charakterze społecznym. Między innymi współpracuje z Fundacją Polsat od 1996 roku ( wspiera działalność fundacji).

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 6.6/10 (10 votes cast)
INVEST-BANK S.A., 6.6 out of 10 based on 10 ratings

One Reply to “INVEST-BANK S.A.”

  1. Ten bank kojarzy mi się ze słynnymi „paszportami Polsatu”. Wtedy chyba nastąpiło jakieś połączenie i ten bank mocno się reklamował. No i to polsatowskie słoneczko w logo…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv