InteligoLinki sponsorowane

Inteligo to wirtualny bank świadczący usługi przede wszystkim w ramach pionu bankowości internetowej Banku PKO BP. Inteligo działa na polskim rynku od 2000 roku, a jej głównym akcjonariuszem jest niemiecki Bankgesellschaft Berlin AG. PKO Bank Polski rozpoczął oferowanie internetowego konta Inteligo 1 maja 2000 roku. Prosty i użyteczny system bankowości internetowej Inteligo jest doceniany w licznych rankingach.

Przykładowo Inteligo zdobyło pierwsze miejsce w rankingu Newsweeka, w 2010 roku: Przyjazny Bank Newsweeka. Natomiast w bieżącym roku, w  tym samym rankingu Inteligo okazał najlepszy, w kategorii Bank Mobilny. Platforma internetowa przygotowana przez Inteligo Financial Services S.A. umożliwia zarządzanie kontem bankowym, korzystanie z produktów kredytowych, kupowanie produktów depozytowych i ubezpieczeniowych, nabywanie jednostek funduszy inwestycyjnych. Z Inteligo możemy także w prosty sposób doładować telefony na kartę pre-paid.
Z platformy Inteligo oprócz PKO PB korzysta:
– Bank Pocztowy
– Kredobank
– PZU

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 7.0/10 (1 vote cast)
Inteligo, 7.0 out of 10 based on 1 rating
27 września 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Lokaty bez podatku belki znikną dopiero w styczniu 2012 roku

Ministerstwo finansów zapowiedziało zmiany w ordynacji podatkowej. Wcześniejsze komunikaty informowały o tym, że mają one wejść w życie jeszcze w...

Zamknij