Getin BankLinki sponsorowane

Informacje i opinie o banku Getin Bank

Getin Holding SA to grupa kapitałowa inwestująca w przedsięwzięcia finansowe, w sektorze bankowym, leasingowym i doradztwa finansowego. Holding obecny jest na rynku polskim, rumuńskim, białoruskim, ukraińskim i rosyjskim. W skład grupy kapitałowej wchodzi m. in. ogólnopolski Getin Noble Bank SA, którego detaliczną częścią jest Getin Bank.

Sprawdź najważniejsze produkty i oferty w Getin Bank:

Getin Bank Lokaty
Getin Bank kredyt hipoteczny
Getin Bank kredyty samochodowe
Getin Bank konto firmowe
Getin Bank konto osobiste
Getin Bank karta kredytowa
Getin Bank kredyt gotówkowy
Getin bank oddziały

Oferta Getin Banku skierowana jest przede wszystkim do klientów indywidualnych i do sektora MŚP. Z liczbą 220 placówek we wszystkich większych miastach, jest to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się banków w Polsce. Oprócz standardowej oferty, Getin Bank oferuje usługi dotyczące udzielania, przyjmowania poręczeń i gwarancji bankowych. Dodatkowo klienci biznesowi poprawią płynność finansową, oraz zabezpieczą się przed ryzykiem niewypłacalności kontrahentów poprzez factoring.

Getin Bank działa zgodnie z zasadą: „Wiele dróg, jeden bank-Getin Bank”. Hasło to oznacza powszechną dostępność produktów finansowych w placówkach i nowoczesnych kanałach sprzedażowych (e-banking, telebanking).

Cele strategiczne banku to:

– ciągłe podnoszenie jakości obsługi (budowa zaufania klientów)
– stałe poszerzanie asortymentu
– rozwój nowoczesnych kanałów dystrybucyjnych

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 3.1/10 (95 votes cast)
Getin Bank, 3.1 out of 10 based on 95 ratings
7 marca 2011


Podobne


Tagi


93 opinie o Getin Bank

  Mam tam niewielki kredyt hipoteczny i najbardziej byłem zadowolony w momencie , gdy po prostu mi go przyznali bo w innych bankach miałem z tym kłopot. Bank nie należy do tanich jednak rzeczywiście jest tam łatwiej o kredyt niż w konkurencyjnych placówkach bankowych.

  admin
  28 sierpnia 2011 o 16:19

   powiem wprost brałem 15 000 zł w frankach spłaciłem ponad 40 000

   jahim27
   11 kwietnia 2012 o 11:24

    Jest jawne nabijanie dodatkowych pieniędzy
    dostałem za 25 zł ponieważ mam zaległość w wysokości 0,28 groszy a po monicie 25,28
    czy nie jest nabijanie dodatkowej kasy
    a co będzie jak nie zapłacę za monit

    monit
    17 maja 2012 o 13:04

     Zgadzam się z tym nabijanie w butelkę.
     Na dowodzie wpłaty mam datę 15.06.2012. – pieniądze powinny być na koncie banku 18.08.2012 (termin ustalony).
     10.07.2012 dostaję monit o zaległości na dzień 28.06.2012.
     Dzwonię i tu otrzymuję informację, że pieniądze wpłynęły dopiero 29.06.2012 r.
     i muszę zapłacić za monit 25 zł bo to moja wina, że pieniądze tak długo szły.

     (W epoce komputerów, samolotów, itp. pieniądze wygląda na to przewoziła dorożka. Smiać się czy płakać(?))

     Dawniej sądy uznawały datę nadania jako datę spełnienia terminu.
     W dzisiejszych czasach ustalone prawo za datę wywiązania się z umowy uznaje datę wpływu na konto.
     Zrzucając odpowiedzialność na jednostkę różne instytucja m.in. banki mają możliwość dodatkowego zarobku. I się kręci.
     Ciężko żyć w takim kraju, gdzie brak bezpieczeństwa ekonomicznego i prawnego.

     Olga
     13 lipca 2012 o 12:25

   OSTRZEGAM wszystkich przed produktem Getin Banku KWARTALNY PROFIT, KWARTALNE ZYSKI. Wszyscy pracownicy banku są w zmowie i naciągają uczciwych ludzi na lokatę, a wciskają im produkt na 10 lat, ukrywają ważne informacje, informują wybiórczo, aby tylko złapać klienta i wziąć za to prowizję, a człowiek to się Tu w ogóle nie liczy, tylko zysk i kasa. Pracownicy tego banku to naciągacze i oszuści.

   dorjanowa
   10 czerwca 2012 o 20:57

    zgadzam się w zupełności właśnie jestem po spotkaniu z Panią menager która nie widzi problemu w tym że pracownica co innego mówiła a co innego dała do podpisania mojej mamie. w efekcie może za 10 lat odzyska to co wpłaciła rok temu na dzień dzisiejszy przy rezygnacji zabieraja ponad 40%. żerują na starszych ludziach których mamią szybkim zarobkiem. reasumując uważam ten bank za zgrupowanie naciągaczy i polecam strone wrobieni.org masa ludzi poszkodowanych przez tą mafię

    ted
    13 czerwca 2012 o 16:24

     Ludzie, omijajcie ten ,,bank” na co najmniej kilometr-taka zgraja oszustów, naciągaczy i kłamców może swobodnie egzystować chyba tylko w tym kraju. A już jak słyszycie takie określenia jak PARETO, KWARTALNY PROFIT to uciekajcie gdzie pieprz rośnie. Ja niestety dałem się naciągnąć na KWARTALNY PROFIT i jedyny ,,profit” to zniknięcie w ciągu 1/2 roku ok. 35% wpłaconych pieniędzy. Ostrzegam kolejnych łatwowiernych-CZYTAJCIE UMOWY 3,4,5 RAZY, ZANIM COKOLWIEK PODPISZECIE W TYM ,,banku”

     getout
     26 czerwca 2012 o 13:28

    Dołączam się do tego ostrzeżenia.
    Zostałam wrobiona w Światowe Rynki.
    To jest oszustwo.
    Nie można odzyskać nawet swojego wkładu.

    jola
    24 czerwca 2012 o 14:40

     Mama wpalcila 32000 na Swiatowe rynki w 2012. Podsuneli w odziale OWU wydrukowane 5pt szara czcionka, a ona podpisala ufajac pracownikowi banku. Nie dawno zmarla, a oni wyplacili 20000. Zlodzieje i tyle. Moja rada… GetOut bank

     Leo
     24 lutego 2016 o 02:28

   unikajcie tego banku !!! nie dowiecie sie nigdzie nic, zeby dowiedziec sie cokolwiek na temat tego czy wszystko w porzadku trzeba uruchomic telefoniczna infolinie w ktorej czeka sie na telefonie po 1,5 godziny !!! caly czas wszystkie linie zajęte, a w oddzialach ani nignie indziej nikt nie udzieli zadnej informacji !!! prosze to sobie sprawdzić, szkoda nerwow, po udzieleniu kredytu zero kontaktu z osobą udzielającą. Pani marta Rożek była w stanie pzed udzieleniem kredytu przyjechac do mnie zarowno o szostej rano jak i dziewiątej wieczorem. Pozniej ani raz nie odebrala telefonu i nie odpowiedziala na maila, a wszystko trzeba załatwiac wlasnie ze swoim pożal sie boże, opiekunem. TRAGEDIA !!!

   goophy
   5 lipca 2012 o 19:49

  Czy ktoś może potwierdzić opinię, że można w tym banku dostać łatwiej kredyt niż w innych ? Nigdy z nim nie miałem nic wspólnego, ale jeśli jest przyjazny dla klienta, to czemu nie skorzystać z jego oferty.

  Marionek
  28 sierpnia 2011 o 16:25

   Kredyt w tym banku mozna szybko załatwic
   bardzo łatwo , ale koszty kredytu są nie obliczalne najwięcej zarabiają pośrednicy
   kredytobiorca za wszystko płaci . Prowizja
   0% , ale ukryta w ubezpieczeniach i innych kosztach OSTRZEGAM

   agnieszka
   16 października 2011 o 19:39

   Wziąłem 250 tyż kredytu w złotówkach po 4 latach uczciwego spłacania po 2000 zł miesięcznie mój kredyt wynosi 270 tyś Nie do spłaty. Zanim cokolwiek przeczytasz i podpiszesz w Getin banku przypomnij sobie mój komentarz może unikniesz mojego losu oszukanego Odradzam

   Waldek
   16 marca 2012 o 13:21

  jeśli chodzi o kredyt hipoteczny to jest on strasznie drogi….oprocentowanie na poziomie 6,14 proc. i do tego marża 1,84 proc.!

  matez
  29 sierpnia 2011 o 14:10

  Rzeczywiście koszta kredytu są wręcz kosmiczne jednak mają tą zaletę, że jeśli inny bank odmówi nam kredytu hipotecznego to oni nam go dadzą. Coś za coś. Opinie o Getin Banku są oczywiście skrajne i nikomu się nie dogodzi jednak dostępność kredytów hipotecznych jest ich największym atutem.

  admin
  9 września 2011 o 10:39

  GB to jest bank ??? To jest DZIADOSTWO !!! PO mojej z rezygnacji z ich usług czekam już 16(!) dzień na moje pieniądze !!! ODRADZAM ODRADZAM ODRADZAM . Przed podpisaniem umowy jesteś klientem a po podpisaniu żebrakiem !!!

  clasic
  6 października 2011 o 18:05

   JA TEŻ MÓWIĘ WAM ŻE NAJGORSZY BANK JAKI MOŻE BYC.
   NIGDY LUDZIE NIE BIERZCIE KREDYTÓW W TYM BANKU.
   A W DOKUMENTACH MAJĄ WIELKI BAŁAGAN.,ŻE NIE MOGĄ ONI SAMI NIC POSZUKAC, NAWET KOMPUTERY IM NIE POMAGAJĄ, BO OBSŁUGA SIĘ NIE ZNA,JEST MAŁO PRZESZKOLONA.OMIJAJCIE Z DALEKA TEN BANK.

   aneri
   27 stycznia 2012 o 16:27

   Potwierdzam , zarabiają straszne pieniądze a moich po nadpłaceniu kredytu nie mogę się doczekać już 2 tygodnie ( nie oddają), wielki bałagan nie możesz się dowiedzieć ile w końcu masz tych (np. nadpłaconych) pieniędzy – do tych wiadomości nie ma dostępu ich posiadacz oraz np. oddział banku. Nie ma z kim rozmawiać. Po 100 kroć odradzam kontakty z tym bankiem.

   Miko
   4 lutego 2012 o 10:59

  NOBLE BANK SA – OSTRZEGAM PRZED TYM BANKIEM – NAJDROŻSZY JAKI ZNAM . PROWIZJE UKRYTE W UBEZPIECZENIACH . Przykład – kredyt samochodowy 40.000,00 tys prowizja 9.382,72
  OSTRZEGAM!!!!!!!!!!!!!!!!

  agnieszka
  16 października 2011 o 11:24

  Nie wolno brać jakiegokolwiek kredytu w tym banku, to jest w mojej opinii najgorszy bank w Polsce. 2 lata temu dałem się „nabić w Getin”. Od 2 tygodni nie mogę spłacić kredytu w całości codziennie żądają kolejnych dodatkowych wpłat. W banku w którym dostałem kredyt na spłatę kredytu w Getinie łapią się za głowę gdy opowiadam o gehennie ze spłatą. Najgorsze jest to że nie wiem kiedy w końcu uda mi się zamknąć ten kredyt. Omijajcie szerokim łukiem Getin.

  przem
  17 października 2011 o 11:29

  Zaproponowali mojemu ojcu ( 80 lat ) konto internetowe ! Pani byla bardzo przekonujaca tylko Go nie poinformowala ze jest ono platne.A po co konto skoro ojciec mial tam tylko lokatę?
  Naliczyli odsetki ( debet , bo wpłaty zerowe ) i do tego za ponaglenie doliczyli jeszcze 25 zł.Uważam , że to skandaliczne!!

  gaga
  2 listopada 2011 o 16:08

  bank internetowy – obsługa klienta do bani – od 2 dni wszyscy konsultanci są zajęci – i czekasz aż cię rozłączy – komu to nabija kasę?

  gambit
  4 listopada 2011 o 10:45

  ZGADZAM SIE ŻE TO JEST NAJGORSZY BANK TEŻ SIĘ DAŁAM NABRAĆ O TO SA ZŁODZIEJE JESTEŚ TRAKTOWANA SUPER JAK BIEŻESZ KREDYT A PÓŻNIEJ JESTEŚ ZŁODZIEJEM

  kasia
  11 listopada 2011 o 02:04

  Miałem kredyt samochodowy – gdy miałem zaległość paru dniową – 1000 telefonów z banku każdego dnia dręczyło mnie. Kiedy już go spłaciłem i chciałem dokumenty żeby samochód był tylko mój czekam 2-gi miesiąc na to. Kazali mi coś tam jeszcze wpłacić gdy wpłaciłem odesłali mi te pieniądze z powrotem.
  DZISIAJ ZADZWONIŁEM —po 20 minutach słuchania nudnej melodyjki i pana naciągacza który reklamuje różne bzdety na temat banku miła pani powiedziała mi że dzisiaj właśnie poszły przed chwileczką …DOBRZE że zadzwoniłem bo przypuszczam że bym jeszcze poczekał……

  pozdrawiam wszystkich którzy mają kredyt w GETIN BANKU

  jarascl
  21 listopada 2011 o 12:46

  Jak wygląda praca w Getin Banku? Interesują mnie opinie o pracy i o tym jak się pracuje w Getinie? Najbardziej oczywiście cenne będą komentarze i opinie pracowników placówek.

  admin1
  21 listopada 2011 o 21:01

  Jestem klientką banku już kilka lat. Spłaciłam jeden kredyt, spłacam kolejny…. Moja opinia dotyczy działu windykacji… tak chamskiego sposobu działania nie ma żaden inny bank…chyba, że te na P…t, B…n…. które nachodzą swoich klientów w domach. Mam kilku dniowe czasem kilku tygodniowe poślizgi ale spłacam !!! wszystkie odsetki reguluję a nękaniu nie ma końca. Kilka fonów w ciągu dnia do pracy, na prywatny nr i każdemu powtarzaj to samo. Nie unikam spłat !!! czasem jest nieco ciężej w miesiącu a ich straszycielskie metody są co najmniej z półki poniżej godności każdego człowieka. OSTATNI RAZ WZIĘŁAM KREDYT W TYM BANKU . NIE POLECAM.

  Lukrecja83
  23 listopada 2011 o 14:12

   OSTRZEGAM NIE BIERZ KREDYTU W TYM BANKU. CHAMSTWO, KŁAMSTWO I BAŁAGAN GŁÓWNE CECHY BANKU.

   psiafanka
   6 marca 2012 o 14:57

  NAJBARDZIEJ CH…. BANK… NIKOMU NIE RADZE B RAĆ W TYM BANKU!!! MASAKRA INFOLINIA DO BANI!!! PRACOWNICY OD PŁUGA!!! A NIE OD DORADZTWA KREDYTOWEGO!!! WYCZEKIWANIE MIESIĄCAMI NA ODPOWIEDZI…
  LUDZIE TEN BANK TO NIC NIE WARTY BANK TO JEST PORAŻKA!!!! NIE BIERZCIE KREDYTÓW W TYM BANKU- DOBRZE RADZĄCY – STRAZAK

  strazak
  30 listopada 2011 o 20:04

  pozyczalam pareset zl.obslugiwala mnie p.I. /Bytom/i byla naprawde wolna,arogancka,wyniosla,bezczelna,zwrocila mi uwage,ze mam nie rozmawiac z osoba mi towarzyszaca,bo ja to rozprasza,a ona rozmawiala caly czas z kolezanka obok.zachowywala sie,jakby robila mi łaske.fatalna obsluga tej pani.moze emeryturka

  zdegustowana
  11 grudnia 2011 o 20:39

  Mam kredyt hipoteczny w tym banku, czy jestem zadowolony? raczej nie. Mają bałagan w dokumentacji, wiele spraw jest niejasnych. Nie informuj o wszystkim. Kredyt brałem w placówce franczyzowej w Płońsku, moim doradcą była pani Monika K. która naciągnęła mnie na ubezpieczenia które nie były w ogóle potrzebne- kwota ponad 5 tys zł- prowizje chciała mieć większą i miała, ale moim kosztem. Ostrzegam czytajcie i pytajcie o to co podpisujecie. Banku nie polecam.

  Morfeusz
  20 grudnia 2011 o 21:19

  Przestrzegam!!!Wszystkich przed tym bankiem,
  ludzie uważajcie na GB!! Co z tego że dają kredyt kiedy jest on o 100% droższy od kredytu w innym Banku! I nie stać cie na jego spłatę. Kto do czegoś takiego dopuszcza!!! Np. ja dałem się wmanewrować i nie mogę się przez GB i moją głupotę odbić finansowo!!! Moja rata wynosi 3955 zł !!1 Tak!! na kwotę 405 tys zł i naliczyli 25 tys zł ubezpieczeń!! Okres kredytu 43 lata. Masakra!!! Chcą ludzi wykończyć trzeba być nienormalnym by płacić takie pieniądze!! W tej chwili jestem na etapie brania kredytu refinansowego!! Bo ten to lichwa!!! Jak można dopuścić do tak wysokich oprocentowań!!!! Ludzie!!! uważajcie!!! nidgy więcej w Getin Banku!!!

  Maro
  22 grudnia 2011 o 21:09

   a poco ci kontakt przy lokacie – po terminie przychodzisz po kapitał plus odsetki i gra gitara

   fikumiku
   2 lutego 2012 o 23:55

  Założyłam lokatę w tym banku. Koszmar. Zero kontaktu z bankiem. Na infolinii nikt nie odbiera telefonów. Ludzie trzymajcie się jak najdalej od tego dziadostwa.

  emeli
  28 grudnia 2011 o 10:19

  Zgadzam,sie z negatywnymi opiniami.Zostałam oszukana przez pracowniczkę banku w BYDGOSZCZY,ul.gdańska.Poleciła mi top inwestycje,zaręczając,ze mogę ja przerwac w kazdym momencie,kasa po 2dnich,gwarancja bezpieczeństwa.W praktyce zawału można dostać miesiąc czeknia za własnymi pieniędzmi.I jeszcze jakies przeliczania jednostek o czym nie było mowy,w sumie strace zamiast zyskać.Nieuczciwie,bo mówiono mi i mężowi,a razem nie mogliśmy żle słyszec,inne warunki,a inne w praktyce,pani która naciąga pracuje bez konsekfencji,nie ufajcie pracownikom tego banku,ostrzegam omijać szerokim łukiem

  ANNA
  4 stycznia 2012 o 22:20

  Bank nie jest wiarygodny. W Getin online panuje ogromny bałagan. Na zlecenia telefoniczne, które powinny być zrealizowane od ręki oczekuje się powyżej dwóch tygodni. Czy to tylko bałagan i lekceważenie klientów, czy może nieudolnie maskowane kłopoty finansowe?

  greg
  5 stycznia 2012 o 19:18

  Rzeczywiście bank do bani kredyt hipoteczny , gdybym dziś wiedziała przez co przejdę wolała bym dalej wynajmować mieszkanie , czekałam na infolinii 20 minut nikt nie odebrał , chore

  sad1
  5 stycznia 2012 o 20:47

  Niepolecam,a wrecz odradzam.Juz piaty rok (na szczescie ostatni)splacam kredyt samochodowy w frankach.Kosmiczne koszty i oprocentowanie.Najmniejsze opoznienie w splacie konczy sie nekaniem telefonami i sms-ami,plus oczywiscie monit(25zl.)wyslany juz po rozmowie telefonicznej,w ktorej informowalam o terminie wplaty.Nigdy nie mialam do czynienia z tak niemilymi ludzmi w dziale windykacji.Maz niedawno zmienil prace i wyplate otrzymuje na koniec miesiaca,a nie jak do tej pory do 15,stad nasze opoznienia w splacie,ale z bankiem nie da sie dojsc do porozumienia.Zadne przesuniecie terminu platnosci nie wchodzi w gre-chore.Nigdy wiecej nie chce miec nic wspolnego z tymi zlodziejami.SERDECZNIE NIEPOLECAM.

  max
  18 stycznia 2012 o 12:28

  Witam! ja juz brałam 3 kredyty w tym banku i nigdy nie mialam zadnych problemów nawet jak wczesniej go sppłacałam. A jezeli chodzi o jakies kosmiczne koszty ukryte, to warto najpierw umowe przeczytac :)))

  Nina
  18 stycznia 2012 o 20:08

   a jaką umowe jak wszystko jest po chinsku.

   Leszek K.
   3 lutego 2012 o 10:19

  Dałam się namówic na lokatę kwartalne zyski
  ostrzegam oszukaństwo.BĘDĘ SIE SĄDZIC nie podaruję takiej wtopy . Mało zawału nie dostałam po ostaniej rozmowie z pracownikami tego Banku.

  naiwna
  25 stycznia 2012 o 17:07

   tez mam ten problem, w jaki sposob odzyskac pieniadze z tgo „banku”?

   magda nowak
   22 lutego 2012 o 13:04

  Z 3 kredytów, które wziąłem w Getin 2 spłaciłem kredytem konsolidacyjnym w innym banku, ostatni kończę spłacać w tym roku. Spłata przed terminem bez problemów, bezpłatne zaświadczenie o spłacie otrzymałem pocztą po ok. 10 dniach. Niestety, przy wcześniejszej spłacie musiałem zapłacić odsetki do dnia kolejnej raty. Oprocentowanie bardzo różne, podobnie jak ubezpieczenia i prowizje. W sumie koszty podobne, z tym że z ubezpieczenia można zrezygnować po roku. Ale tego sami nie mówią. Nie miałem też problemów z przełożeniem dnia płatności rat – oczywiście odpłatnie. Według mnie standard podobny jak w innych bakach. Wystarczy przeczytać umowę i dopytać o szczegóły, a także negocjować warunki. O wiele gorsze doświadczenia miałem w Sigma Banku, ale to już inna historia.

  Mirek
  2 lutego 2012 o 00:41

  Kto może niech Getin Bank omija z daleka!!!
  Od dwóch lat spłcam kredyt hipoteczny, koszty kosmiczne!Obsługa beznadziejna, infolinia koszmar! Dopóki starasz się o kredyt wszystko jest och i ach, ale zaraz potem traktują klienta jak zło konieczne.Konsultanci bezczelni i niegrzeczni, niekompetentni. Ty jako klient nie masz żadnych praw tylko obowiązki!Doliczane koszty do kredytu (w moim przypadku 50 tys.). Załatwiam właśnie przeniesienie i nie chce miec nic z nimi wspólnego!!! NAJGORSZY BSANK z jakim miałam do czynienia!!

  anastazja
  2 lutego 2012 o 11:53

  W GETinBANKU 2 lata temu kupiłem obligacje 50 na 50 czyli 50% lokata na 7% przez 3 mies. a 50% obligacje za 100 zł sztuka. Do tej pory obligacje kosztują 70 zł za sztuke.
  powiedzano mi ze moge w kazdym chwili sprzedac bez utraty mojej cene czyli sprzedam za 100 zł a teraz mówia ze musze czekac az 4 lata jezeli chce sprzedac moje obligacje za ceną który kupiłem 2 lata temu czyli 100 zł.
  UWAGA: GETINBANK TO ZŁODZIEJE.

  Leszek K.
  3 lutego 2012 o 10:15

   zlodzieje moze to przesada bo czeba było czytacz umowe dokładnie ale czuje oszukane. nie polecam getinbunker.

   Leszek K.
   10 lutego 2012 o 19:14

  Tragedia,jawne nabijanie klientow w butele,brak jakiej kolwiek komunikacji,po 17 miesiącach wysyłają monit o tym że nie dostarczyłem ksero stałego dowodu,ani firma,której zleciłem operacje o tym nie wspomniała,ani oni,nie doczytałem tego w tonach dokumentacji,nie można zadzwonić wysłać mail,nie ponieważ można zarobić 25 zł za monit i tym samym zrazić do siebie klienta,dodaje że potrafią wysłać kilka takich,powinni od razu dodać że jest to dodatkowa forma ich zarobku…nie polecam,odradzam,w ogóle NIE!

  Pawel
  6 lutego 2012 o 22:41

  Nie polecam tego banku – podpisałam z nimi umowę zawarcie lokaty bezbotówkowo. W ten sam dzień przelałam pieniądze i cisza. Na infolinii złożyłam po miesiącu reklamacje że miałam otrzymać potwierdzenie do domu. Kolejny miesiąc i cisza. W oddziale gdzie to załatwiałam w Opolu – PANI MANAGER przyjeła ponownie moją reklamację i cisza.Jak dzwonię to personel twierdzi że jej nie ma. Żeby się dodzwonić trzeba wisieć na tel ok 30min.
  Takiego BRAKU kompetencji jeszcze nie widziałam Ciekawe czy tylko Oddział w Opolu tak podchodzi do klienta?????

  Iza
  13 lutego 2012 o 16:15

  Poprosiłem o kalkulację kredytu na zakup motocykla… dostałem 5 teleofnów w tej sprawie, za każdym razem coś mieszali – dochód zmieniał się w kwotę kredytu, motocykl zmieniał się w ciężarówkę, kredyt samochodowy zmieniał się gotówkowy… po 3 dniach (nie jak reklamują 5 minutach) poddałem się w staraniach o informację w sprawie kredytu w tym banku.

  zainteresowany
  23 lutego 2012 o 11:35

  ludzie nie straszcie ja wlasnie jestem na etapie podpisania z nimi umowy na dosc dluuugi okres

  ZANIEPOKOJONA
  24 lutego 2012 o 15:16

  Getin, jest w porządku!

  Piotr
  25 lutego 2012 o 12:30

  Najgorsze podejście do klienta lub wogle jego brak jakie widziałem przez kilkanaście lat korzystania z bankowości. Mianowicie prosząc o dodanie do konta karty kredytowej get wogle brak z ich strony kontaktu przez 3 tyg! Telefonicznie dodzwonic sie to tez mozna zbankrutowac przez telefon. jak juz sie dodzwonilem to kazali mi podosylac rozne zaswiadczenia pozniej po kolejnym miesiacu dopraszania sie co z moja karta czemu jej jeszcze nie doslali stwierdzili ze wydawanie ich smiesznych kart jest wstrzymane!! Żenada jakiej nigdy nie przezylem i mówie idzcie do banku gdzie dbaja o klienta. Ogólnie odradzam wam ten bank chyba ze ktos chce wydawac majatek na telefon i tracic nerwy przez olewajaca go obsluge pseudoprofesjonalnej obslugi klienta.

  oburzony żenującą obsługą
  26 lutego 2012 o 12:26

  Witam.Tak narzekacie na ten Getin bank.Ja mam kredyt w PKO,monit 30zł ,zmiana oprocentowania przyszła listem po 6 miesiącach ,pani w banku twierdziła ze to niemożliwe ale prosze wpłacić różnice plus odsetki karne do dzisiaj ,bo może pan zapłacić jeszcze drożej.

  zibi
  27 lutego 2012 o 20:54

  Zgadzam sie z wami nawet nie zakladajcie konta a tez nie ubezpieczajcie sie w ty banku czytajcie i rzadajcie przed podpisaniem czegokolwiek nie sluchajcie konsultantow ktorzy wciskaja wam kit a chodzi mi o ubezpieczenia nawet nie wyrazisz zgody to i ci bank samowolnie bez twojej zgody pobierze gotowke a pozniej napiszesz reklamacje to czekasz 30 dni i nie wiadomo czy zostanie zalatwiona to mnie spotkalo moze to mala kwota ale chodzi mi o traktowanie klienta – obecnie jestem na etapie poinformowania Rzecznika praw obywatelskich i Urzedu konsumenckiego na dzialanie bezprawne banku mam czas i pieniadze ale sprawe musze zalatwic – powiem wam tu na stronie pisza ludzie ze jest im bardzo dobrze i splacaja kredyty to jest nieprawda to pisza poracownicy banku wiem cos o tym.

  zysio
  28 lutego 2012 o 09:25

  Proponuje omijac ten bank z daleka. Wrobiono mnie nie mówiąc całej prawdy o lokacie.

  cyganka
  28 lutego 2012 o 19:42

   Poprostu człowieku nie podnieśli oprocentowania ale doliczyli koszt ubezpieczenia! Oczywiście z ubepzieczenia mozna zrezygnować! Powinieneś przy podpisaniu umowy nie zgadzać się na odnowienie na kolejny 1 roczny okres ubezpieczenia. Pamiętaj co rok – takie ubezpieczenie się odnawia chyba ze kleint nie zgdodził sie odrazu na ubezpiecznie … czytaj umowę!

   mmp
   4 czerwca 2012 o 10:57

  OSZUŚCI !!!!!! LUDZIE NIE BIERZCIE W TYM BANKU KREDYTU ZWŁASZCZA NA PIT WZIĄŁEM NA 5 LAT 1- SZA RATA 178 PO ROKU 227 ZŁ A CO BĘDZIE ZA 4 LATA CO 3 MIESIĄCE PODNOSZĄ RATĘ JA MUSZĘ PŁACIĆ ALE WY NIE BIERZCIE TAM KREDYTU JAK WSZYSTKO ZA – ŁATWE ABY BYŁO PRAWDZIWE – TO OSZUŚCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OSZUKANY
  3 marca 2012 o 20:12

  Mam lokatę w tym banku, Nie dajcie się nabrać na „Kwartalny zysk”, bo jest to kwartalna strata. Zostałam nabita w butelkę, pracownicy są niekompetentni bądź celowo oszukują klientów. Mogłabym o tym banku pisać długo i tylko źle. Omijajcie go zdaleka

  Kolejna naiwna
  5 marca 2012 o 18:36

  A ja powiem tak: bank jest dziadowski, to racja. Pod wieloma względami. Piszecie: kredyt drogi, lokaty do niczego, opłaty za konta. I macie rację, w pewnym sensie przekonałam się o tym sama. Ale czy Ci z Was, którzy tak krytykują, przeczytali swoje umowy?? „Pani mi powiedziała” – ja nie ufam temu, co mi jakaś pani mówi, tylko czytam to, co mi podkłada do podpisu.
  A ponadto jeśli chodzi o kredyt, to co, po paru miesiącach się orientujecie, ile będzie do spłaty?? Czy ktokolwiek z Was przemnożył sobie kwotę raty przez ich ilość, żeby wiedzieć, ile faktycznie się spłaci?? Bo jeśli nie, to jest to tylko Wasza wina, że teraz tyle płacicie. A jeśli tak i byliście tego świadomi, to po co teraz narzekacie?? A jeśli chodzi o opóźnienia, to jak pracuje windykacja tego nie wiem. Jeśli faktycznie padają słowa niecenzuralne itp, to jest to poniżej krytyki. Ale nie dziwcie się, że bank się upomina o swoje, jak macie tyły w spłatach!! Jak podpisujecie umowę i bierzecie kasę, to jest ok. A potem wielki dramat, że ktoś zadzwonił – „bo ja się tylko 2 tygodnie spóźniam”…
  Ja miałam do tej pory kontakt z 8 bankami. Według mnie każdy ma swoje zalety, każdy ma też wady. W zasadzie dla mnie ogólnie rzecz biorąc każdy działa tak samo i na każdy są skargi – wystarczy przejrzeć fora. W jednym są lepsze lokaty, w innym kredyty. Wszystko jest kwestią świadomego wyboru. Ja w takich sytuacjach dokładnie zapoznaję się z ofertą na rynku i wtedy dokonuję wyboru, a przed podpisaniem konkretnej umowy ją dokładnie czytam. I uważam, że ktoś, kto bezmyślnie podpisał coś nie zapoznając się wcześniej z dokumentem sam jest sobie winien i nie powinien narzekać…

  biedrona
  5 marca 2012 o 23:33

  Rzeczywiście,to nieuczciwy bank .Dwa lata temu założyłam lokate ‚kapitał bezpieczeństwa’ i zamiast spodziewanego zysku,dostałam jego połowę.Pracownicy na moje pytanie dlaczego tak mało? odpowiedzieli,bo tak jest !!!!!.

  nina
  14 marca 2012 o 12:45

  get in bank to najgorsze dziadostwo kilka razy spuzniłem sie z wpłata rat było to dosłownie dwa dni a oni wydzwaniaja po trzydziesci razy dziennie niedocieraja do nich zadne argumenty,kredyyt zawsze wyrównuje i odsetki tez splacam a oni potrafia zadzwonic do pracy i narobic takiego wstydu ze głowa mala.Pewna pani z tego banku zadzwonła do mojego szefa i zaczeła miec pretensje ze ja spłacam nieterminowo kredyt szef sie wkurwil i o mało mnie niezwolnił.Reasumujac jest to chyba najgorszy bank jego obsluga jest tak chamska i bezczelna ze jesli dalej beda tak robic to długo niepociagna

  klijent
  15 marca 2012 o 16:05

   trzeba spłacać kredyty na czas. Zobowązałeś się że do danego dnia każdego miesiaca oddasz pieniądze … zobowiązałeś się! podpisałes umowę na pismie i nie dotrzymujesz słowa – wiec nie dziw się że bank upomina się o swoje pieniadze!

   mmp
   4 czerwca 2012 o 11:00

  Że nie poczytałem Waszych opinii o tych SKUR…. Miałem problem z kasą, 3 miesiące zaległości… Potem spłaciłem wszystko i dostałem wypowiedzenie umowy ale po 6 MIESIĄCACH systematycznego spłacania!!! Stwierdzili że nie zapłaciłem wszystkiego, 3 tysiące za windykacje, 4 tysiące odsetek… Jak próbowałem się do tych pacanów dodzwonić to nikt nic nie wiedział. Czekali pół roku żeby odsetki narosły!!!! OSZUŚCI!!!

  jorgiii
  17 marca 2012 o 10:51

  getin przejął alianz. I jest problem!!! spłacam kredyt i nigdy nie można spokojnie spłacić raty. Zawsze jest problem z otwarciem systemu. Nie dość, że jest tylko jedno stanowisko do obsługi alianz kredytów to jeszcze trzeba czekać godzinę na swoją kolejkę, po czym dowiadujesz się że tylko na jednym stanowsiku można spłacić ratę. NIgdy więcej!!! z daleka od getin banku! zwłaszcza w w oddziale w Jeleniej Górze

  nigdy więcej!
  20 marca 2012 o 08:35

  Masakra. Skorzystałam dwukrotnie z oferty lokat w banku i no more. Pomimo, że zaznaczyłam, że nie chcę lokaty odnawialnej goście przerzucają pieniądze na inne lokaty po czasie trwania i trzeba do nich dzwonić żeby zwrócili środki. Pierwszy raz myślałam, że to przypadek, pomyłka, ale po drugiej takiej samej akcji, wiem już , że nie. Nie polecam!!

  Natia
  22 marca 2012 o 15:52

  Właśnie zamierzałem wziąć kredyt w GB. I chyba zrezygnuję czytając Wasze opinie. Ja wtopę zaliczyłem w P….cie. Pozdrawiam i dziękuję za otwarcie mi oczu.

  Piotr
  27 marca 2012 o 18:54

  Czytam i niedowierzam, bo też najprawdopodobniej dałam się nabić w butelkę.
  Prawie rok temu wzięłam mały kredyt w Getim banku i wszystko jest z nim ok. To, że co kilka miesięcy podwyższają oprocentowanie to jesscze pikuś, tak samo robi PKO BP, ale dałam się namówić na założenie konta. Minimalna wpłata 750,00 zł, zapłata kartą w ciągu miesiąca 100,00 zł, wówczas rachunek bez opłat. Tylko jak zapłacić ich kartą?? Jak uruchomić obsługe internetową? Bo załogowac sie jie mogę, hasło ma więcej znaków niż przyjmuje komputer, kartą zapłacić nie można poniewaaż nie ma paska kodów. Dzisiaj nie można wejść na stronę banku. Sama sobie nie mogę wybaczyc własnej głupoty, że odbierając kartę nie zwróciłam uwagi na brak paska kodów. Brak mi słów.

  niedowierzam
  30 marca 2012 o 23:23

  Ja ze swojej strony mam opinię Ogólna negatywną.
  Składa się na to kilka czynników.
  Fakt jest taki że szybko i bez problemów dostaje się kredyt. Ale jeśli chodzi o rozliczenie kredytu w przypadku wcześniejszej spłaty to Makabra.
  U mnie jest partnerski filia GB i ani ona ani
  ja nie mogę skontaktować bez założenia teleservis-u w swojej konkretnej sprawie – czyli w moim przypadku rozliczeni wcześniej spłaconego kredytu. Filia nieraz oczekuje na odpowiedź zdawkową na przykład – sprawa jest w toku – pół dnia – Śmiech.
  Same założenie i procedury teleservis-u trwają kilka dni – Śmiech
  Rozliczenie mojego kredytu trwa już półtora miesiąca od spłaty.
  No i każde pismo i pismo ponaglające wydłuża o 30 dni od ostatniego pisma związanego z tą spłatą, – Śmiech.
  I to że tak długo to trwa właśnie tak się tłumaczą.
  W sprawie zwrotu ubezpieczeni za niewykorzystany okres bo kredyt został spłacony wcześnie i do zwrotu nadpłaty kredytu żądają podanie Rachunku na który mają mi przelać na dwóch osobnych pismach Przysłanych po około pół miesiąca później.
  Takich bzdur znalazło by się więcej.
  Ja ze swojej strony to mogę zapewnić – ostatni raz byłem ich klientem, i dobrze nie będę o nich mówił.

  dariusz6518
  3 kwietnia 2012 o 12:29

  A chciałem zapytać jak z lokatami w GetinBanku?Czy zakladac?

  Leszek
  12 kwietnia 2012 o 22:19

  Banda tumanowatych pracowników za przeproszeniem burdel i banda ……. odradzam wszystkim

  pietrek
  13 kwietnia 2012 o 20:55

  DNO DNO DNO – chamstwo i jeszcze raz chamstwo.Okradają każdego-wymyślili mi niedopłatę 40 zł 🙂 a była nadpłata 124 zł i ciągle słali monity 25 zł każdy (musisz płakać i płacić i nie ma mowy o wyjaśnieniu niczego) – OSTRZEGAM NIE BIERZCIE TAM NIC NIC NIC NIC……

  Marek Nawrocki
  18 kwietnia 2012 o 08:46

  Potwierdzam Getin Bank ,pełna niekompetencja ,bałagan .Otrzymałam od banku pismo że posiadam nadpłate a było to 11lutego ,na spłaconej karcie kredytowej której sie pozbyłam.Oczywiście ani kiedy otrzymam zwrot pieniędzy ,ani jaka kwota,kpina,Zadzwoniłam niestety tajemnica sluzbowa we wszystkim,nadpłaty do dziś nie mam ,wysłalam pismo ,czekam na odpowiez ,a kasy jak nie było tak nie ma,

  monika44
  18 kwietnia 2012 o 09:15

   Jeśli masz informacje o nadpłacie na zamkniętej karcie kredytowej to idź do Banku i każ ja sobie wypłacić, tylko weź pismo. pozdrawiam

   Pati
   21 kwietnia 2012 o 07:17

  też zostałam oszukana.KWARTALNY ZYSK TO TYLKO TAK ŁADNIE BRZMI.Zysk jest,ale tylko dla banku.Panie które są niby naszymi opiekunami w żywe oczy nas okłamują obiecując dobry procent i zysk.Wpłaciłam pieniądze zaufałam tej Pani mojej opiekunce a przedewszystkim samemu Bankowi.Zapewniano mnie że gdy będe miała rok na tyle tylko chciałam ulokować swe pięniadze mogę je wypłacić nie ponosząc żadnych innych opłat jak te które podaje tabela B.To wielkie kłamstwo po roku poinformowali mnie że były inne koszty a Ja nie dość że nie mam żadnych kwartalnych zysków to jeszcze straciłam ponad 30% zainwestowanej sumy.Zamurowało mnie jestem załamana, nie wiem co mam teraz robić.JAK KTOS MOŻE MI POMÓC (doradzić) TO PROSZĘ .

  kwartalny zysk
  9 maja 2012 o 13:22

   KWARTALNY PROFIT GETIN BANK -jak wrobic klienta w inwestycje a przedstawic jako lokatę??

   Getin bank ”kwartalny plus” ”kwartalny profit plus”kwartalne zyski”
   plan regularnego oszczedzania”to jedno wielkie oszustwo .
   Doradcy przedstawiaja ten produkt jako lokate !!!!!
   Doradca kłamie wciska kity ze po 6 miesiacach mozna wycofac całosc zainwestowanej kwoty ….kłamstwo!!!
   Klient nie otrzymuje informacji o prawdziwych warunkach umowy nawet na pytanie czy moge cos stracic???-absolutnie nie…po 6 m wyciagnie Pan pieniadze plus zysk wiekszy niz na zwykłej lokacie.
   Ukrywaja ,nie wreczaja dokumentow przedstawiajacych opłaty za zarzadzanie .
   Słyszalem o opłacie 2 % w skali roku w innych bankach ale o 4,995 % co miesiac to juz kradziez w biały dzien.
   Jak sprytnie skonstruowali umowe ze klient tabelki z kosztami za zarzadzanie nie widzi a co lepsze wogole jej nie otrzymuje choc podpisuje na zalaczniku nr 1 ze zapoznał sie z warunkami umowy.
   Oszustwo bo jako jedynymi opłatami jakie wciska doradca jest zalacznik nr.1 z tabela o opłatach za wczesniejsze wyjscie z produktu czyli przed upływem 6 m i innych dokumentow nie ma i ze ta tabelka tylko obowiazuje.Po 6 m jak kłamia doradcy wypłacic mozna wszystkie pieniadze.
   Osoby oszukane przez doradców gotowe do przystapienia do pozwu zbiorowego prosze o kontakt
   renawe@wp.pl
   prosze wejsc na strone wrobieni.org i dolaczyc do grona walczacych o swoje ciezko zarobione pieniadze

   RENAWE1
   13 maja 2012 o 22:21

  Mam złą opinię na temat banku po spłaceniu kredytu mam problemy z odzyskaniem nadpłaty w kwocie 307zł otóż zawiadomienie o spłacie przesłano na prawidłowy adres natomiast pieniądze nie wiadomo na jaki adres żaden z konsultantów nie jest w tej sprawie osobą kompetentną odsyłają mnie nie wiadomo gdzie, po udaniu się do placówki ponownie był złożony monit o oddanie nadpłaty i podałem numer konta osobistego i nadal nic sie nie dzieje po dbno mam czekać miesiąc na swoje pieniądze aż z laski bank zechce mi zwrócić moje nadpłacone pieniądze a jak człowiek by sie spóźnił kilka dni to zaraz naliczają odsetki karne po prostu jest bezprawie bank a klijent

  geniu
  15 maja 2012 o 17:12

  To zdecydowanie najpodlejszy bank z jakim mialem do czynienia. Od kilku dni wydzwaniaja do mnie, glosy grozne, chamskie, a chodzi o kwote ponizej 300 zl, ktora zapomnialem w terminie uregulowac. Dzwonia o kazdej porze, nawet pozno wieczorem. Samym tonem glosu staraja sie zastraszyc. Nie mozna wyslac im sms, nie mozna wyslac emaila. Kontakt praktycznie w jedna strone i przy okazji strasza, ze sie unika kontaktu z bankiem. Jesli nie uda ci sie wyslac przelewu, bo masz problem w swoim banku, to praktycznie nie masz mozliwosci poinformowania ich o tym. Polaczen nie odbieraja, tracisz czas i pieniadze czekajac na zgloszenie pracownika, ktory sie nie zglasza. Po 10 min wlacza sie sygnal zajetosci. Nikt nie podnosi sluchawki. Potem dzwonia do ciebie i mowia ze unikasz kontaktu. Ten bank to istny koszmar. Gromadze dowody, aby podac ich do sadu. Podali mi adres email, na ktory mialem wyslac potwierdzenie przelewu. Adres nie dziala, poczta wraca odrzucona przez system. Potem pewnie wysla monit, ze unikam kontaktu. A chodzi o grosze, mam w ich banku lokaty na kwoty 100 krotnie wieksze niz te raty. Kupujac cos na kredyt w sklepie, bo akurat nie mialem gotowki przy sobie ani karty, dalem sie wrobic w ten koszmar. Polecam masochista ten bank:)

  pustel
  18 maja 2012 o 02:40

  Poszukuje osob zdecydowanych do przystapienia do pozwu zbiorowego przeciwko Getin Bank i Open LIfe TU Zycie SA na produktach ktore przez doradców sa przedstawiane jako lokata ,a w rzeczywisctosci sa to ubezpieczenia na zycie dozycie gdzie okres podpisania umowy trwa 10 albo 15 lat.
  Ja osobiscie zostałam oszukana na produkcie ”kwartalny profit” w placówce Getin Bank w Radmomiu przy ul.Żeromskiego 86.
  Wybrałam sie w celu przedłuzenia lokaty ,doradca przedstawił mi produkt w/w jako lokate dajaca lepszy zysk ,co jest absolutnym kłamstwe jak sie okazuje teraz ,wiele osob podejrzewam ze nie wiem do czego przystapili dopoki nie sprawdza swoich zapewnianych przez doradcow zyskach…
  W placowce jak i w innych miastach jest duza grupa osob takich jak ja wrobionych a tego typu produkty.
  Doradcy sa nastawieni na swiadome oszustwo,sa manipulantami bez sumienia,ktorych rzadza premii przysłania oczy.
  Ja podpisujac ”lokate” poinformowałam o tym ze moge załozyc lokate nie dłuzsza niz 6 m,bo pieniadze beda mi potrzebne na zakup i remont mieszkania .
  Niestety doradcow nawet nie rusza to ze do placowki przychodza osoby starsze ,schorowane.
  Nie przedstawiaja prawdziwych warunkow umowy ,nawet gdy klient pyta sie oposzczegoln punkty w umowie,nie wreczaja dokumentow informujach o oplatach za zarzadzanie w przypadku produktow ”kwartalny profit”,”kwartalny profit plus” kwartalne zyski”,”plan regularnego oszczedzania”lub zabezpiecz przyszłosc ktore wynosza w niektorych wymienionych produktach 4,995 % co miesiac co daje po 6 misiacach strate rzedu 30 % ,wycofujac pieniadze ,choc doradcy zapewniaja ze po 6m mozna wycofac pieniadze bez poniesienia zadnych strat -oszustwo w biały dzien .Radze omijac placowke ktora wymieniłam z daleka….
  polecam strony na ktorych sa wpisy osob oszukanych tak jak ja
  http://www.wrobieni.org , http://forum.gazeta….lokacie_.html..
  Osoby oszukane przez Getin Bank i Open Life TU Zycie SA…gotowe do przystapienia do pozwu zbiorowego prosze o kontakt
  renawe@wp.pl
  RENAWE1
  http://www.wrobieni.org

  RENAWE1
  19 maja 2012 o 13:23

  Witam Was i na wstepie powiem ze to najgorsazy bank z jakim sie zetknałem miałem tam kredty okolo 3500 zł. i to ze musiałem spłacic 1500 zł wiecej to juz niewazne bo sam sie na te warunki zgodziłem ale dostałem dodatkową gotówke i spłaciłem kredyt o 12 miesiecy wczesniej i w zwiazku z tym powinni mi oddac pieniądze za nadpłacone odsetki ok. 1100 zł. 🙂 – tak więc czekam juz 6 tyg na nie 🙂 masakra w odziale banku ( byłem kilka razy) mówią ze tym zajmuje sie centrala i oni nie wiedza kiedy dostane zwrot:) ja do centrali niemam mozliwości kontaktu. wysłałem im wiadomość przez moje konto internetowe ( bo wciąz mam tam konto) co z moimi pieniedmi i czy to normale zeby czekac 6 tyg na pieniądze. a raz spóźniłem sie jeden dzień z rata i wysłali mi monit za 25 zL. Tym czasem oni moga prztrzymywac moje pieniadze 6 tyg i nic nie można zrobic. dzis dostałem odp. na moją wiadomośc ze nie wiedzieli gdzie te pieniądze wysłac 🙂 Jaja jakieś mam u nich konto a oni nie wiedza gdzie mi oddac pieniadze i teraz musze isc do banku i napisac pismo wskazujac dokładnie numer konta na jakie maja oddac moje pieniądze 🙂 Przesada. Kurna zwykły p[rzekaz pocztowy tez istnieje. Rate to wiedzieli z jakiego konta ściągac ale oddac pieniądze nie wiedza gdzie po prostu idiotów z ludzi robią. ODRADZAM BANK !!!!!!!!!!!!

  hubert
  22 maja 2012 o 22:44

   bANK NIE MOZE BEZ WIEDZY KLIENTA WYSŁAĆ PIENIĄDZE NAWET NA KONTO KTÓRE MA W DANYM BANKU – TAKIE SĄ PROCEDURY. kLIENT WSKAZUJE W JAKI SPOSÓB PRZESŁAĆ KASĘ ! nIEZNAJOMOŚC PROCEDUR!

   mmp
   4 czerwca 2012 o 11:10

  NAJGORSZY BANK DWA DNI SPOZNIENIA I JUZ NEGOCJATOR TERENOWY NA GLOWIE I TAK CO MIESIAC MASAKRA NIE POLECAM!!!!!!!!!!

  misiu
  23 maja 2012 o 13:42

  Getin Bank to bank w którym pracują oszuści.
  Doradca bankowy sprzedał mi Kwartalny Profit
  jako lokatę roczną.Pani wyliczyła mi jakie
  odsetki otrzymam co kwartał.Oczywiście kłamała.Moja wina,że dokładnie nie przeczytałm umowy ale czy można tak w żywe
  oczy kłamac.Mało tego,07 maja minął pierwszy
  kwartał a ja do dzisiaj nie mam na koncie
  odsetek.Oczywiscie pani w banku nie wie
  dlaczego jeszcze nie wpłyneły odsetki na konto i twierdzi,że to nie jest ich wina.
  UWAŻAM,ŻE GETIN BANK TO NAJGORSZY BANK!!!
  NIGDY WIĘCEJ JA ORAZ MOJA RODZNA NIE SKORZYSTAMY Z USŁUG TEGO BANKU.

  Anna
  23 maja 2012 o 15:39

  UWAGA na GETIN BANK.
  To najgorszy z banków w Polsce. Nie liczą się z ludźmi, najpierw namawiają, dają kredyty a później nawet nie chcą rozmawiać, gdy ktoś znajdzie się w trudnej sytuacji. Kierują wszystko do Sądów i komorników. Ludzi karają odsetkami karnymi za wcześniejszą spłatę rat lub tzw. nadpłatę – TO CHORY i LICHWIARSKI BANK.
  Pan Prezes Sławomir Rosiński to nawet nie chce odpowiadać na listy adresowane do niego bezpośrednio. Dla Getin Banku – człowiek – to kredytobiorca, a później ŚMIEĆ – bezdomny. Ostrzegam wszystkich, którzy mają zamiar u nich się kredytować. Omijajcie Getin Bank z daleka.

  Bambo
  6 czerwca 2012 o 14:03

  LUDZIE NIE UFAJCIE NIKOMU W ŻADNEJ Z PLACÓWEK TEGO ZAKŁADU!! KŁAMIĄ NA KAŻDYM KROKU A JUŻ W SZCZECINIE UL. KRZYWOUSTEGO TO PRAWDZIWA PERFEKCJA. JAK ZAŻĄDAŁEM SPOTKANIA Z PANIĄ KTÓRA OSZUKAŁA MOJĄ MAMĘ TO NAGLE OSOBA TA MA PRZEWLEKŁA CHOROBĘ I NIE WIADOMO KIEDY WYZDROWIEJE A STARSZA OSOBA ZOSTAŁA POZBAWIONA 40% DOROBKU SWOJEGO ŻYCIA MOŻE ZA 10 LAT UDA SIE ODZYSKAĆ

  ted
  13 czerwca 2012 o 16:39

  złodzieje i oszuści, nie dajcie się nabrać na ich tani kredyt – to ściema gdzie indziej dają lepsze warunki. Jak czegoś potrzebujesz np. Wykreślenia z BIK to masakra – nikt nic nie wie z uśmiechem na twarzy odmawiają pomocy – trzeba czekać. Nie polecam tego banku ciągle bankowość internetowa nie działa. Kicha straszna – a reklama kosztuje dużo prawda?

  opinia
  20 czerwca 2012 o 17:55

  Oddział GetinBank Zielona Góra – personel opryskliwy, rotacyjnie przerwy w pracy mimo natłoku klientów (włącznie z wyjściami na tzw. „MIASTO”). Kierownik oddziału na prośbę o interwęcję wychodzi ze wojej kajuty po 40 minutach do klientów z informacją – pracownica nie zjawiła się w pracy…..skandal(może sam by usiadł do stanowiska obsługi jak sobie nie radzi z organizacją oddziału). Jeden klient bez względu na wykonywana operację czas obsługi ok. 25 minut (strajk włoski?)Na zlikwidowanie lokaty straciłem 2,5 godziny ! Właściciel p. Czarnecki po 15 minutach oczekiwania w kolejce wyrzucił by cały personel na zbity p..k Szkoda, że nie orientuje się w sytuacji i nie reaguje na zamieszczone opinie na forach……….

  pp
  23 czerwca 2012 o 07:59

  moj ulubiony bank, mila obsluga i fajne lokaty ,teraz juz troszke mniej korzystne jak keidys

  piotrekk
  23 czerwca 2012 o 21:46

  Moja opinia na temat Banku, a właściwie jednej z Placówek Franczyzowych – w Nowej Rudzie: obsługa nieprofesjonalna – Pani „Doradca Klienta” na prośbę o wyliczenie raty kredytu hipotecznego odpowiedziała, że niestety nie ma jeszcze dostępów, a nikogo po za nią nie było. To jak tak ma wyglądać obsługa w Getin Banku to ja dziękuję – jeden doradca i jeszcze bez dostępów, to jakim prawem obsługuje klientów??A jeżeli nie miała akurat dostępu, aby wyliczyć ową ratę to nie powinna o tym informować całego świata, zamiast wymyślić inteligentom wymówkę to oznajmia całemu światu, że nie ma dostępów – żal, nie polecam tej placówki, obsługa jest niewystarczająco przeszkolona.

  pati
  25 czerwca 2012 o 15:54

  LUDZIE CZYTAJCIE UMOWY I TYLE!!!! SAMI SOBIE JESTEŚCIE WINNI. MACIE 30 DNI NA REZYGNACJĘ I NA TO ZEBY POCZYTAC CO JEST W UMOWIE. TOTALNA BZDURA TO CO PISZECIE!!!!!!!!!!!!!!!!

  SYLWIA
  27 czerwca 2012 o 15:30

  Witam chcial bym wypowiedziec sie w jednej sprawie co do tego banku,jezeli chodzi o dzwonienie z banku,nie dzwoni sam bank ale firma z nim wspolpracujaca i za kazdy odebrany tele.traktuja jak monit i za to bira kase,najlepiej nie odbierac!to raz a dwa do 30 dni nie ma problemu jak sie nie zaplaci i wszyscy o tym wiedza,wiadomo ze ze jakis odsetki musza byc ale to nie problem,tak wiec nie warto odbierac tel.z siedziby wroclawia gdyz tam wlasnie czekaja na to a zeby tylko dodzwonic sie do kogos i go straszyc nie wiem czy nie lepiej po otrzymaniu kredytu nie zmienic numeru tel:)a tak za kazdy odebrany tel dodaja jeszcze swoje takie normalne kantowanie ale nie przez sam bank a firme ktora z nim wspolpracuje wiadomo ze jedni i drudzy maja z tego kase,bo monit kosztuje a bank dostaje od przestraszonego lub tez inaczej zastraszonego kase szybciej i to tak wyglada,jednego ta firemka z wroclawia nie wie ze nekanie jest karane tak wiec mozna ich poprostu olac zreszta taka sama polityke stosuje zagiel,nie wolno sie bac nawet jak staraja sie nam wciskac glupoty po to sa szkoleni a zeby wyciagac kase za kazdy jeden dzien zwloki,ale coz widac ze okradanie normalnych ludzi to norma w naszym kraju,oczywiscie nikt nie mowi nam ze musimy brac kredyt ale tez jak juz sie go wezmie to liczy sie na normalne traktowanie,tak czy siak pozdrawiam wszystkich zadowolonych i nie zadowolonych samo zycie 🙂

  male wyjasnienie
  4 lipca 2012 o 08:26

  Nic sobie nie robią z nagminnego ujawniania przez pracowników informacji o klientach i ich produktach. Liczy się tylko nasza kasa.

  Tajemnica
  5 lipca 2012 o 14:54

  GETIN BANK . Oszuści naciągający staruszków. Mojemu 71-letniemu ojcu wciśnięto „lokatę” będącą w rzeczywistości ubezpieczeniem , powodującym brak możliwości wyciągnięcia swoich pieniędzy przez 10 lat !Tzw Opiekunowie Klienta (w przypadku mojego ojca Adam Z. Gdańsk) świadomie kłamią , wmawiając , że po 6 miesiącach można się wycofać ,nie informując o ukrytych opłatach. mój ojciec po 5 miesiącach trzymania oszczędności życia w Getinie jest 13000 pln w plecy … Przez 2 miesiące NIKT nie odpowiada na reklamacje . Świadomie nie wręczają regulaminów i Tabeli opłat. Banda złodziei !

  Hristo
  9 lipca 2012 o 02:40

  Czy naprawdę jest aż tak strasznie? Byłem przed chwilą u nich w sprawie kredytu hipotecznego i postanowiłem poszukać sobie opinii o nich w internecie. Wchodzę tutaj i widzę, że więcej jest negatywnych niż pozytywnych opinii… Teraz nie wiem, czy w ogóle brnąć dalej we współpracę z nimi…

  Getin Bank
  12 lipca 2012 o 13:11

  Witam wszystkich i ostrzegam -jest nas juz kilka tysięcy=ograbionych z uciułanych oszczędności.Jeśli chcecie poznać prawdyiwe oblicze Getin Bank to wejdżcie na WROBIENI W GETIN i przestrzegajcie wszystkich swoich znajomych,zwłaszcza tych bez internetu

  dominiq
  9 września 2012 o 17:55

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Kredyt na samochód używany Volkswagen Bank Polska SA

Informacje i opinie o kredytach samochodowych w banku Volkswagen Bank Polska S.A. Polacy nadal kupują dużo używanych samochodów. Co więcej...

Zamknij