FM BankLinki sponsorowane

Informacje i opinie o banku FM Bank

FM Bank jest obecny na polskim rynku stosunkowo niedługo . Rozpoczęcie działalności banku przypada na 23 lutego 2010. Wówczas Komisja Nadzoru Finansowego wyraziła zgodę na działalność operacyjną FM Banku. Instytucja ta powstała na fundamencie założonego w 1994 roku, Polsko- Amerykańskiego Funduszu wspierającego sektor małych przedsiębiorstw. Od 14 października 2009 roku prezesem zarządu FM Banku jest Henryk Pietraszkiewicz- absolwent Wydziału Ekonomiki Produkcji SGPiS. Henryk Pietraszkiewicz w latach 2003-2008 zajmował ważne stanowiska w wielu instytucjach finansowych m.in. był Prezesem Zarządu Noble Banku i Dyrektorem Departamentu Kredytów w Banku Ochrony Środowiska.

Sprawdź najpopularniejsze produkty finansowe oferowane przez FM Bank:

FM Bank lokaty

Większościowym udziałowcem FM Banku jest Abris Capital Partners – fundusz private equity zaangażowany w rozwój przedsiębiorstw z państw Europy Środkowej i Wschodniej.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 5.5/10 (23 votes cast)
FM Bank, 5.5 out of 10 based on 23 ratings
11 kwietnia 2011


Podobne


Tagi , ,


5 opinie o FM Bank

  Mają ciekawy profil na Facebooku! ponad 5 tysięcy fanów. Nie jest to zwykły fanpage-można tu znaleźć użyteczne porady dla początkujących przedsiębiorców-szczególnie dla podmiotów z sektora MŚP. Widać, że bank idzie z duchem czasu

  przedsiębiorca
  2 grudnia 2011 o 12:28

  FM BANK są mili do momentu podpisania umowy o kredyt.Radzę dokładnie czytać umowę bo pożniej naliczają podwójną opłatę za prowadzenie konta w przypadku gdy nie wpływają środki w wysokości wymyślonej przez pazerny bank.oni chcą aby kredytobiorca sam udzielił sobie kredytu,a odsetki iubezpieczenie oraz opłatę za prowadzenie konta pokornie wpłacał do banku.

  fmkredyt
  26 marca 2012 o 11:46

  Witam

  Jestem zniesmaczonym niedoszłym klientem FM Banku, otóż nie moge się zgodzić z żadną pozytywną opinią na temat tej placówki…W dzień po podpisaniu umowy kredytowej na działalność gospodarczą dostałem odmowę pomocy ze strony banku bez podania konkretnych przyczyn. (Wg analityka tej firmy wszystko było wporządku).Więc jeśli jesteś w desperacji i potrzebujesz finansowania omijaj ten bank z daleka! Kredyty na otwarcie działalności w dodatku oprocentowane na 16%! z ubezpieczeniem kredytu na opiewającym na około 3,5 tysiąca zł w sumie kredytu 10 tysięcy zł…gdyby nie trudna sytuacja na rynku nie przekraczał bym progu ów banku. Pozdrawiam

  Krzysztof
  16 maja 2012 o 14:29

  Fajne konto na Facebooku to jeszcze nie wszystko. Marketing swoją drogą, ale trzeba mieć dobrą ofertę dla klientów. Niestety też przeszedłem długą drogę przez procedury związane z kredytem, zanim ostatecznie stwierdziłem że trzeba omijać ten bank z daleka.

  Marcin
  28 maja 2012 o 10:25

  Hmmm a co powiecie na temat lokat w tym banku?? Zastanawiam sie wlaśnie nad zalożeniem i przeglądam różne oferty.A może poleci ktoś jakis fajny bank z korzystnym oprocentowaniem.
  Z góry dziekuje za odpowiedź.

  Dorka
  14 sierpnia 2012 o 16:06

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Wypłata pieniędzy w bankomacie bez karty – system SkyCash

W Polsce istnieje możliwość wypłaty gotówki z bankomatu bez posiadania karty płatniczej. Taką możliwość udostępniła firma SkyCash oraz sieć bankomatów...

Zamknij