Fiat Bank Polska S.A.Linki sponsorowane

Jest to bank działający na polskim rynku od 15 czerwca 1998 roku. Bank powstał z myślą o kredytowaniu zakupu samochodów nowych i używanych- głównie marki Fiat. Natomiast misją banku jest świadczenie usług finansowych na najwyższym poziomie i pełni dostosowanych do wymogów klienta. Właścicielem Fiat Banku jest spółka FGA Capital S.p.A., która z kolei należy do koncernu Fiata. Aby zaczerpnąć wyczerpujących informacji o produktach finansowych Fiat Banku, należy się udać do najbliższego punktu sprzedaży Fiat Auto Poland.

Każdy z pracowników salonu samochodowego posiada niezbędną wiedzę w zakresie oferty kredytowej(warunki przyznawania kredytu, promocje, wykaz potrzebnych dokumentów). Co  ciekawe Fiat Bank Polska kredytuje także kupno auta obcej marki. Z usług Fiat Banku do tej pory skorzystało już ponad 360 tysięcy osób. Bank jest także aktywny na rynku produktów ubezpieczeniowych oraz innych produktów dostępnych w punktach dealerskich.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 4.5/10 (4 votes cast)
Fiat Bank Polska S.A., 4.5 out of 10 based on 4 ratings
15 września 2011


Podobne


Tagi


4 opinie o Fiat Bank Polska S.A.

  Rozumiem, że ten bank nie ma tradycyjnych oddziałów?tylko sprzedaje kredyty samochodowe przez punkty dealerskie Fiata?

  maluch
  16 września 2011 o 09:04

  WITAM NIE POLECAM TEGO BANKU ZOSTAŁEM OSZUKANY NADPŁACIŁEM KREDYT A ONI NIE ZMNIEJSZYLI MI RATY ,,WISIAŁA BY SOBIE,, GDYBYM NIE INTERWENIOWAŁ NIGDY WIECEJ NIE SKORZYSTAM I ODRADZAM

  harry
  5 stycznia 2012 o 19:16

  Fiat kojarzy mi się dobrze tylko z jednym – maluchem… i wspomnieniami z nim związanymi. Co do banku… trudno mi powiedzieć, ale myślę, że firma powinna pozostać przy produkcji samochodów, a nie zabierać się za finanse. Powiązanie nazwy chyba nie jest aż takie istotne…?

  mały fiat
  4 września 2012 o 14:40

  O S T R Z E G A M wszystkich przed tym „bankiem”

  kaz
  17 września 2012 o 20:14

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Polisa oszczędnościowa Antidotum Pro Lukas Bank

Informacje i opinie o polisach oszczędnościowych w banku Antidotum Pro Lukas Bank Antidotum Pro to dla klientów Lukas Banku alternatywa...

Zamknij