FCE Bank Polska S.A.Linki sponsorowane

FCE Bank Polska rozpoczął działalność operacyjną w naszym kraju, w 1997 roku. Charakterystykę banku należy rozpocząć od informacji, iż udziela on wsparcia finansowego w ramach zakupu nowych samochodów marki Ford i Volvo. Z obcego finansowania można również skorzystać w przypadku zakupu innych marek samochodowych rozprowadzanych przez autoryzowanych dealerów Forda i Volvo. FCE Bank Polska S.A. należy do Grupy Ford Motor Credit Company, która jest obecna na światowych rynkach od ponad 50 lat.

Centrala banku mieści się w Warszawie na ulicy Taśmowej 7, a obecnym  Prezesem Zarządu jest Wojciech Wachowski. W ramach usług finansowych FCE Bank promuje produkty dla klientów indywidualnych i dla firm. Klienci mogą tu znaleźć takie produkty jak:
– FordCredit
– FordLeasing
– FordUbezpieczenia
– FordBusinessPartner

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 7.0/10 (1 vote cast)
FCE Bank Polska S.A., 7.0 out of 10 based on 1 rating
20 września 2011


Podobne


Tagi


Jedna opinia o FCE Bank Polska S.A.

    Nie rozumiem tego rozmieniania się na drobne. 2 marki samochodów znalazły sobie jakiś jeden, mało znany szerszej publiczności bank. Szczerze mówiąc, przy zakupie samochodu zastanawiałbym się, czy w ogóle skorzystać z usług czegoś, czego nazwę słyszę po raz pierwszy. Czy nie lepiej byłoby, gdyby dogadali się z jakimś większym bankiem, który jest bardziej rozpoznawalny?

    Dominik
    28 maja 2012 o 10:01

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Multibank

Informacje i opinie o Multibanku. Multibank powstał w 2001 roku jako detaliczna cześć BRE Banku SA. Łączy nowoczesną bankowość internetową...

Zamknij