DZ BankLinki sponsorowane

Jest to pierwszy bank w Polsce, w którym przeważał kapitał zagraniczny. DZ Bank Polska działał na początku w naszym kraju jako Bank Amerykański w Polsce- AmerBank. Jako datę jego powstania wskazuje się rok 1989. Od 1998 roku akcjonariuszem tego banku jest niemiecki DZ Bank AG-bank, który zrzesza banki spółdzielcze naszego zachodniego sąsiada. Publiczna oferta DZ Banku Polska odbyła się w 1994 roku. Misją DZ Banku jest stanie się bankiem pierwszego wyboru.

Stąd zadowolenie klienta jest stawiane na pierwszym miejscu. DZ Bank swoje usługi kieruje głównie do korporacji, firm z sektora MŚP i do zamożnych klientów. Bank pomaga także innym instytucjom w zakresie doradztwa bankowości inwestycyjnej. Centrala banku mieści się w Warszawie na Placu Piłsudskiego 3. Pozostałe oddziały obecne są w Poznaniu, we Wrocławiu, w Gdańsku i w Katowicach. Co ważne placówki te nie prowadzą obsługi kasowej klientów.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 5.5/10 (2 votes cast)
DZ Bank , 5.5 out of 10 based on 2 ratings
15 września 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Promocje kart kredytowych MasterCard – nagrody i rabaty

Klienci, którzy płacą za zakupy kartą MasterCard mogą wziąć udział w promocji i wybrać cenne nagrody. Niestety nie wszyscy, bowiem...

Zamknij