Deutsche Bank Polska S.A.Linki sponsorowane

Deutsche Bank Polska został założony przez największy niemiecki bank(Deutsche Bank AG) w 1995 roku. Jest to bank o charakterze korporacyjno-inwestycyjnym. Swoje usługi bankowe kieruje do średnich i dużych przedsiębiorstw, do międzynarodowych koncernów oraz do innych instytucji finansowych. Usługi Deutsche Banku Polska polegają głównie na doradztwie zainteresowanym podmiotom  w zakresie emisji akcji na giełdzie papierów wartościowych, w zakresie pozyskiwania zewnętrznego finansowania oraz finansowania udziałów kapitałowych.

Dodatkowo klienci mogą liczyć na pomoc w obrocie instrumentami dłużnymi, certyfikatami depozytowymi i dewizami. Podsumowując oferta Deutsche Banku Polska obejmuje szeroko pojęte zarządzanie finansami firm. Prezesem Zarządu Deutsche Banku Polska S.A. jest dr. hab. Krzysztof Kalicki. Pozostałymi członkami Zarządu są: Radosław Kudła i Radosław Ignatowicz. Natomiast centrala banku mieści się w Warszawie.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
13 września 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Powiązanie franka szwajcarskiego z euro? – interwencja Szwajcarskiego Banku Centralnego

Poprzez kurs walutowy rozumie się cenę danej waluty wyrażonej w innej walucie. Miejscem zawierania transakcji kupna/sprzedaży walut jest rynek walutowy....

Zamknij