Danske Bank PolskaLinki sponsorowane

Danske Bank Polska należy do duńskiej Grupy Kapitałowej Danske Bank. Powstał 5 października w 1871-w początkowej fazie rozwoju funkcjonował jako Den Danske Landmandsbank.  Jest to wiodąca instytucja finansowa w Skandynawii i największy bank w Danii(ponad 50 procentowy udział w rynku). Z ich usług korzysta blisko 5 milionów klientów(osoby fizyczne oraz klienci instytucjonalni). Oddział Danske Banku w Polsce znajduje się w Warszawie na ulicy Emilii Plater 28.

Ogromna rzesza klientów tego banku to zasługa silnej pozycji finansowej grupy- co uwiarygodniają agencje ratingowe swoimi niezależnymi ocenami. W Polsce bank jest znany z bogatej oferty z zakresu bankowości korporacyjnej. W  Polsce Danske Bank obsługuje ponad 400 międzynarodowych korporacji. Wartością dodaną banku jest to, że wszystkie operacje finansowe prowadzone są na jednej platformie IT. Dzięki temu klienci mogą szybko i tanio przesyłać środki pieniężne pomiędzy oddziałami znajdującymi się w różnych częściach świata.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
26 września 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Czy zakup dokonany kartą kredytową można spłacać w ratach?

Pomimo, iż duże centra handlowe kuszą niskimi cenami sprzętu RTV/AGD to polskie społeczeństwo nadal kupuje w systemie ratalnym. Jak wynika...

Zamknij