Citi Bank HandlowyLinki sponsorowane

Informacje i opinie o banku Citi Handlowy

City Handlowy to wiodąca instytucja bankowa w Polsce. Grupa narodziła się w 2001 roku wskutek fuzji Banku Handlowego w Warszawie i Citibanku SA. Bank buduje swoją wartość w oparciu o profesjonalizm i kreatywność pracowników. Według włodarzy banku, tylko odpowiednio wykwalifikowani i pomysłowi pracownicy są gwarantem partnerskich relacji z klientami. Citi Handlowy świadczy usługi finansowe na rzecz szerokiego grona klientów. Oferta bankowa charakteryzuje się technologią na światowym poziomie oraz indywidualnymi rozwiązaniami w procesie zaspakajania potrzeb klientów. Jest to typowy bank komercyjny dla klientów indywidualnych i firmowych.

Grupa Kapitałowa Citi Handlowy składa się również z jednostki działającej na polu kapitałowym (Dom Maklerski Banku Handlowego SA). Zakres usług poszerza także oferta leasingowa, która jest specjalnością instytucji finansowej- Handlowy Leasing Sp. z o. o. Misja Citi Handlowego polega na zapewnieniu największych zysków akcjonariuszom poprzez sprzedaż wysokiej jakości produktów sektora bankowego.

Jak każda nowoczesna organizacja, Citi Handlowy w swoich działaniach bierze pod uwagę odpowiedzialność społeczną oraz etykę w biznesie. Za pomocą Fundacji Kronenbrga, bank wspiera edukacje i rozwój lokalnej społeczności (np. promowanie edukacji ekonomicznej i inicjatywy na rzecz ochrony środowiska, ochrona dziedzictwa kulturowego).

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 6.2/10 (19 votes cast)
Citi Bank Handlowy, 6.2 out of 10 based on 19 ratings
28 marca 2011


Podobne


Tagi


3 opinie o Citi Bank Handlowy

  guzik prawda. taki sam bank jak każdy inny a może nawet gorszy. zero szacunku dla klienta. kiepskie godziny pracy, bardzo mało oddziałów, kolejki i uśmiechnięte i nic nie wiedzące panienki. wieczorem system internetowy nie działa bo bank robi sobie jakieś wewnętrzne przeksięgowania. dziesiątki bzdurnych formularzy. jak masz kilka kont to dostaniesz tylko kartę do jednego a od reszty wara. to są przecież pieniądze banku a nie twoje. szukam innego.

  val
  5 lipca 2011 o 23:09

   zgadzam sie ze to jest beznadziejny bank. wmawiaja czlowiekowi takie bzdury zeby go tylko zlapac. personel jest niemily, niekompetentny i malo wyszkolony ( nigdy nic nie wiedza i wysylaja czlowieka do innego okienka – w ktorym tez nic ciekawego). wogole to szkoda gadac, juz mnie oszukali i sie nabralem, ale „raz cygan przez wioske idzie”. No i bardzo prosimy MY UZYTKOWNICY zeby te panie z okienka SZYBCIEJ SIE UWIJALY!!!!!

   niezadowolony
   2 września 2011 o 09:27

  Przede wszystkim jest to bardzo drogi bank – a przynajmniej kiedyś taki był. Prowizje, które wyciągali od klientów były wzięte z kosmosu. Byłem ich klientem przez rok, po czym zdecydowałem się na szybki rozwód… i nie żałuję

  Marian, Warszawa
  28 maja 2012 o 10:17

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Konto firmowe w SKOK Wołomin

W celu skorzystania z usług coraz bardziej popularnych SKOK-ów, należy zostać ich członkiem. Sprawa jest na tyle prosta, że członkiem...

Zamknij