Caixa BankLinki sponsorowane

Caixa Bank – oddział w Polsce. Jest to kataloński bank uniwersalny, który powstał w wyniku fuzji dwóch kas oszczędnościowych: Caja de Pensiones i la Caja de Barcelona. Caixa Bank jest liderem bankowości detalicznej w Hiszpanii. W czerwcu bieżącego roku, wartość zdeponowanych przez klientów środków pieniężnych w banku wynosiła blisko 250 000 mln euro. Oprócz standardowej oferty produktów bankowych, Caixa Bank we współpracy z wieloma instytucjami finansowymi oferuje szereg wyspecjalizowanych ubezpieczeń.

Obecnie bank obsługuje prawie 11 milionową grupę klientów. Jest to możliwe dzięki rozbudowanej sieci oddziałów bankowych-ponad 5 tys. placówek oraz 7,5 tys. bankomatów. Kataloński bank obecny jest na naszym rynku od 2007 roku. Nadrzędnym celem banku jest oferowanie kompleksowych usług finansowych, optymalnie dostosowanych do rozbudowanej bazy klientów na poziomie 10 milionów. Obsługę wspomagają najnowocześniejsze systemy wielokanałowej dystrybucji.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 7.0/10 (4 votes cast)
Caixa Bank, 7.0 out of 10 based on 4 ratings
27 listopada 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Powszechny Dom Kredytowy – Fiolet PDK SA

Fiolet Powszechny Dom Kredytowy to instytucja należąca do grupy kapitałowej Getin Holding. Fiolet posiada 60 własnych placówek oraz 5500 punktów...

Zamknij