BRE Bank HipotecznyLinki sponsorowane

Jest to lider na rynku specjalistycznych banków hipotecznych w Polsce. BRE Bank Hipoteczny specjalizuje się w finansowaniu nieruchomości komercyjnych oraz emisji listów zastawnych. Klienci tej instytucji mogą również liczyć na profesjonalne doradztwo przy wycenach nieruchomości oraz na pomoc prawną. Zespół doradców BRE Banku Hipotecznego przygotowuje cykliczne analizy rynku nieruchomości komercyjnych. Ciekawostką jest fakt,BRE Bank Hipoteczny jest pierwszą instytucją finansową w powojennej Polsce, która przeprowadziła emisję listów zastawnych-transakcja została przeprowadzona w czerwcu 2000 roku.

Oferta banku przygotowana jest z myślą o podmiotach gospodarczych i klientach instytucjonalnych (np. jednostki samorządu terytorialnego). Centrala BRE Banku Hipotecznego mieści się w Warszawie na ulicy Armii Ludowej 26. Aktualna struktura akcjonariuszy: 75,71 procent akcji należy do spółki BRE Holding; 24,29 procent akcji posiada BRE Bank SA.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 4.8/10 (4 votes cast)
BRE Bank Hipoteczny, 4.8 out of 10 based on 4 ratings
1 grudnia 2011


Podobne


Tagi , ,


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Kredyt inwestycyjny dla firm PKO BP

Informacje i opinie o kredytach inwestycyjnych dla firm w banku PKO BP W Polsce segment małych i średnich przedsiębiorstw jest...

Zamknij