BOŚ BankLinki sponsorowane

Informacje i opinie o banku BOŚ Bank

BOŚ Bank – Bank Ochrony Środowiska to jeden z nielicznych polskich banków komercyjnych, którego większościowym udziałowcem  jest Państwo Polskie. Instytucja ta świadczy usługi finansowe z 19 letnim doświadczeniem. W 1996 roku przekształcił się spółkę publiczną. Natomiast pierwsze notowania akcji banku odbyły się w lutym 1997 roku. BOŚ Bank posiada uniwersalną ofertę produktów; skierowaną do klientów indywidualnych oraz biznesowych. Zakres usług obejmuje również obsługę samorządów i wspólnot mieszkaniowych. Szczególny powód istnienia banku upatrywany jest w jak najlepszej odpowiedzi na oczekiwania klientów  i w społecznej odpowiedzialności.

Według strategii banku, ochrona środowiska i dbanie o dobro wszystkich interesariuszy to nie wymóg prawny lecz świadome działanie. BOŚ Bank zajmuję się przede wszystkim inwestycjami na rzecz ochrony środowiska- to ewenement na skalę światową. Dom Maklerski BOŚ Banku był pionierem w Polsce na rynku obsługi inwestorów giełdowych w internecie.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 5.9/10 (15 votes cast)
BOŚ Bank, 5.9 out of 10 based on 15 ratings
26 marca 2011


Podobne


Tagi


4 opinie o BOŚ Bank

  Moi znajomi parę lat temu wzięli tu kredyt hipoteczny i do dzisiaj są z niego bardzo zadowoleni. Przez te lata nie mieli żadnych nie miłych niespodzianek ze strony BOŚ Banku.

  admin
  24 maja 2011 o 12:57

  Przeniosłem swoje oszczędności z innego banku do banku BOŚ i odczułem wreszcie że oszczędzając oś z tego mam, nie są to wielkie zyski, ale są, do tej pory do konta musiałem dopłacać / opłatę za prowadzenie ROR, ubezpieczenie,opłaty za przelewy itp./ Nie żałuję decyzji i polecam BOŚ, naprawdę fajny bank.

  KAWCZ
  30 sierpnia 2011 o 12:03

  Mam „konto bez kantów” w BOŚ, jestem bardzo zadowolony. Przelewy są realizowane szybko i co jest ewenementem jeżeli przelew zlecisz w weekend to środki zdejmą ci z konta dopiero w poniedziałek!!!! Inne banki od razu zdejmują kwotę przelewu i sobie obracają twoimi pieniędzmi aż do poniedziałku kiedy przelew wyjdzie. Kolejny plus to TOKEN do konta, jest to najlepsze zabezpieczenie. Wszelakie pseudo zabezpieczenia w postaci SMS dobre są dla zwykłego zdjadacza chleba, którego znajomość komputera ogranicza się do przycisku „power”. Jedyny minus banku, to brak pomocy infolinii. Pracownik może ci udzielić ogólnych informacji o banku, ale nic ci nie powie o historii transakcji ani o stanie konta bo nie ma wglądu do kont.

  Janek
  7 grudnia 2011 o 21:52

  Mój obecny mąż miał tam kiedyś wzięty kredyt i był z niego zadowolony. Jasne zasady, bez treści pisanych „drobnym maczkiem”, wszystko załatwiane w bardzo uprzejmy sposób, a co najważniejsze – szybko.

  Joanna Ż.
  28 maja 2012 o 10:15

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Lokaty mBank

mLOKATĘ PLUS może założyć każdy posiadacz ROR-u w mBanku. Chodzi o jedno z kont oszczędnościowych(eMAX lub eMAX Plus)oraz podstawowy rachunek...

Zamknij