Banque PSA Finance – oddział w PolsceLinki sponsorowane

Banque PSA Finance jest częścią Grupy Kapitałowej PSA Peugeot Citroen. W Polsce Banque PSA Finance prowadzi działalność operacyjną od 4 kwietnia 2005 roku. Dawniej Banque PSA Finance był reprezentowany w Polsce przez spółkę PSA Finance- pośrednika oferty kredytowej ING Banku Śląskiego i Lukas Banku w sieci dealerskiej Peugeota oraz Citroena. Centrala banku znajduje się Warszawie na Pl. Bankowym 2. Banque PSA Finance wyspecjalizował się w oferowaniu kredytów na zakup samochodów Peugeota i Citroena.

Oferta jest skierowana zarówno dla klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych. Wszystkie produkty kredytowe tego banku są obecne w punktach dealerskich Peugeota i Citroena. Zainteresowanie polskim rynkiem wynika z priorytetów sprzedażowych. Mianowicie PSA Peugeot Citroen chce należeć do grona najlepszych producentów samochodów na kontynencie europejskim. Dodatkowo potencjał rynkowy w Europie Środkowo-Wschodniej jest wyceniany bardzo wysoko.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 2.3/10 (4 votes cast)
Banque PSA Finance - oddział w Polsce, 2.3 out of 10 based on 4 ratings
23 września 2011


Podobne


Tagi


4 opinie o Banque PSA Finance – oddział w Polsce

  Szczerze odradzam korzystania z tej instytucji – pazerność i chęć zysku nawet kosztem swojego dobrego imienia powinna być zauważona i doceniona przez klientów.

  Damian
  28 kwietnia 2012 o 12:27

  nachalna firma, która wyszuka każdą okazję, żeby obskubać swojego klienta. Mamy u nich leasing i NIGDY WIĘCEJ.Zarobią na wszystkim na czym tylko można. Na przykład ubezpieczasz swoje leasingowane auto w nie tej firmie, którą oni polecają (bo drogo). To co robią? Oczywiście możesz ubezpieczyć gdzie indziej, ale walą ci „opłatę specjalną” 300 zł netto. I tak jest ze wszystkim, najdrobniejsza pierdoła – upomnienie – 60 zł netto. Pytanie dlaczego nie 6000 zł netto, zarobiliby jeszcze więcej. A z te panie na infolinii, żenada. Trudno im pojąć najprostsze sprawy związane z VAT. OMIJAĆ PSA Z DALEKA.

  Marek
  3 lipca 2015 o 13:40

   DOKŁADNIE TAK JEST!!!!:(
   Każde słowo komentarza P. Marka, to niestety prawda. Mam już szczerze dość leasingu w tej firmie – pazerni na każdą złotówkę, co zapewne nie buduje pozytywnego wizerunku.

   Ania
   17 grudnia 2015 o 17:35

  Niestety potwierdzam – omijac z daleka!!! Kwota kredytu w umowie podana jako wartosc do splaty w calym okresie kredytowania, a nie faktycznie pozyczona suma. Zlodzieje.

  Paris13
  25 maja 2016 o 15:19

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Przelewy pieniężne w Danske Banku

Prawie wszystkie przelewy pieniężne w tym banku są realizowane drogą elektroniczną przez system MultiCash Plus - bankowość elektroniczna. Dyspozycje zleceń...

Zamknij