Bank Zachodni – BZ WBKLinki sponsorowane

Informacje i opinie o Banku Zachodnim WBK

Bank Zachodni WBK to jeden z największych banków na rodzimym rynku z wielkością aktywów równą 57 miliardów zł. Powstał w wyniku fuzji Banku Zachodniego i Wielkopolskiego Banku Kredytowego. Siedziba banku mieści się we Wrocławiu, natomiast siec oddziałów liczy ponad 500 placówek.

Bank kładzie duży nacisk na wysoką technologię obsługi klientów, zarówno w segmencie indywidualnym i komercyjnym. BZ WBK jest pionierem najnowszych rozwiązań technologicznych w zakresie obsługi klienta w polskim sektorze bankowym. Instytucja ta wprowadziła na rynek jako pierwsza Alerty 24, smsKody, karty chipowe, pre-paid i zbliżeniowe.

Standardy obsługi jakie wdrożył bank, zostały licznie zauważone i nagrodzone. W kategorii: przyjazności procedur i umiejętności pozyskiwania klientów, w rankingu „Przyjazny bank Newsweeka” BZ WBK zajął pierwsze miejsce. Dodatkowo bank otrzymał Godło Firmy Przyjaznej Klientowi.

Oprócz standardowego abecadła produktów bankowych, charakterystycznych dla sektora detalicznego, bank poszerzył ofertę o unikalne usługi finansowe. BZ WBK nie zapomniał o najuboższym społeczeństwie i od lat inicjuje działania wspierające dla tej grupy osób.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 4.7/10 (15 votes cast)
Bank Zachodni - BZ WBK, 4.7 out of 10 based on 15 ratings
2 marca 2011


Podobne


Tagi


4 opinie o Bank Zachodni – BZ WBK

  Muszę trochę ponarzekać na mój BZ WBK. Może to tylko kwestia oddziału, ale akurat w moim są mało przystępne panie w dziale obsługi klienta (nieprzyjemne jakby stale naburmuszone i pracujące w WBK-u za karę). Wizyty w banku nie należą do najmilszych.

  Jadwiga
  13 września 2011 o 13:10

  Konto firmowe ładnych kilka lat-bez zaległości.Totalne lekceważenie-przyjechałem 30 km na umówione spotkanie-pani wyszła sobie i wróci za 15 minut.
  Awaria bankomatów-proszę o wypłatę w kasie- prowizja.

  Jerzy
  28 lutego 2012 o 20:44

  Nie polecam mojego banku jest na dobre niestety nie na złe z klientami,w tak trudnych czasach,prosiłam o obnizenie raty kredytu ,odp NIE! chociaż w umowie była o tym mowa ,o zmiannę daty wpływu raty również bank Bzwbk był na NIE!Dlatego proszę o rozwagę jeżeli zamierzacie wziąć kredyt!!!!

  MALWINA
  27 marca 2012 o 20:54

  Kiedyś było tam lepiej… Ostatnio odnoszę wrażenie, że bardzo obniżyli loty. Nawet w postkomunistycznym PKO BP obsługa ostatnio wydaje się nieco lepsza. Ciekawe co się stało, że ten bank robi się coraz mniej ciekawy. Rutyna ich dopadła?

  Pele
  4 czerwca 2012 o 12:53

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Konto Osobiste w Alior Banku

Rachunek osobisty w Alior Banku wyróżnia się na rynku atrakcyjnym zestawem dodatkowych usług skierowanych do użytkowników tego ROR-u. Przykładowo posiadacze...

Zamknij