Bank PKO BPLinki sponsorowane

Informacje i opinie o banku PKO BP

Początki istnienia  banku sięgają roku 1919. Wówczas 8 lutego powołana została Pocztowa Kasa Oszczędności. W XXI wiek bank wszedł jako jednoosobowa spółka Skarbu Państwa- PKO BP SA. Udany debiut na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych był przełomowym krokiem w rozwoju banku. Obecnie bank posiada uniwersalny charakter-świadczy usługi dla firm, osób fizycznych , wielkich korporacji i samorządów. Misję PKO BP odzwierciedla jego zorientowanie marketingowe. Każda nowa oferta produktów finansowych poprzedzona jest badaniem potrzeb klienta. Wartość dodaną banku tworzą  spółki zależne, wchodzące w skład Grupy Kapitałowej PKO BP: Inteligo, BFL, Service, PKO TFI, PKO BP Inwestycje, PKO BP Bankowy PTE. Spółki te poszerzają zakres produktów finansowych banku i jednocześnie realizują własne cele biznesowe.

Sprawdź najważniejsze produkty i oferty w PKO BP Bank:

PKO BP Lokaty
PKO BP kredyt hipoteczny

Według strategii na lata 2010-2012 PKO BP poprzez zwiększoną sprawność operacyjną, chce poprawić jakość  obsługi swoich klientów. Strategicznym celem banku jest bycie najlepszym pracodawcą wśród instytucji finansowych w Polsce. PKO BP to nowoczesny bank z tradycjami.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 5.9/10 (18 votes cast)
Bank PKO BP, 5.9 out of 10 based on 18 ratings
22 marca 2011


Podobne


Tagi


6 opinie o Bank PKO BP

  Wyraźnie widać, że bank inwestuje w odnowienie i odmłodzenie marki. Wydali majątek na Szymona Majewskiego i z tego co można przeczytać i zobaczyć w rankingach to widać, że mają ogromny przyrost nowo założonych kont osobistych.

  admin1
  14 grudnia 2011 o 11:59

   Krótko i zwięźle: ODRADZAM!!!
   Zbyt wiele by pisać… ale moje oraz mych znajomych różnorakie doświadczenia związane z tym Bankiem są ze wszech miar NEGATYWNE! Szczerze i uczciwie odradzam!

   Rahi
   3 czerwca 2012 o 22:07

  Opinie i fakty o tej placówce czyli PKO BP oddział w Sierpcu k/Płocka oraz o jej tzw. dyrektor po wielu ostatnich wizytach są wręcz wstrząsające: totalny bałagan w oddziale, widać że postępujący od dłuższego czasu totalny rozkład tej instytucji finansowej w Sierpcu pod każdym względem z każdym dniem nabiera jeszcze większych rozmiarów, trzeba mieć nie lada „umiejętności” (lenistwo, ignorancja, niekompetencja), żeby oddział tego baku do tego doprowadzić, nic dziwnego że opinia o tym oddziale PKO BP w Sierpcu i jej tzw. dyrektor jest tak krytyczna, z wielu informacji od klientów oraz pracowników tego oddziału można się dowiedzieć, że głównym działaniem tzw. dyrektor i jej ścisłego grona to: intrygi, napuszczanie przeciwko sobie pracowników, skłócanie ich w celu odwrócenia uwagi od faktycznych problemów wynikających z nieudolnego tzw. zarządzania a nawet skandalicznego traktowania pracowników, (MOBBING, DYSKRYMINACJA) efekty znamy: pozwy skierowane do sadów przez klientów oraz pracowników tego tzw. banku na tzw. „dyrektor oraz kierownictwo”, szerząca się wręcz patologia w wielu obszarach działalności tego oddziału za sprawą tzw. „zarządzającej”, afery w oddziale jedna za drugą!!!! najgorzej zarządzany oddział banku PKO BP. Skandal!!!KOMPROMITACJA!!!!ŻENADA!!!!

  klient
  15 czerwca 2012 o 06:14

  PKO BP to komunistyczny betonowy moloch, który zreformuje się najwcześniej za 150 lat. To że wydali miliony na kampanię reklamową z Majewskim nie spowoduje że bank stanie się lepszy. Po prostu trzeba by było wymienić tam większość pracowników, którzy żyją jeszcze według przysłowia „czy się stoi czy się leży…”. A ludzie, którzy rządzą w tym banku są nie lepsi.

  Zyta Wrocław
  25 czerwca 2012 o 14:03

  wzialem pozyczke w tym banku 15 tys zl na 48 miesiecy z mozliwoscia wczesniejszej splaty minelo 19 miesiecy i splacilem calosc czyli 12700 tyle mi zostalo pytajac o ewentualny zwrot odsetek za niewykorzystane miesiace uslyszalem ze nic mi sie nie nalezy pierdole ten bank i polecam credit agricole

  odradzam
  4 marca 2013 o 21:15

  Jak Bank PKO BP udogadnia mi spłatę kredytu we frankach, nie udogadnia !
  Kredyt we frankach w PKO BP przy ulicy Królewskiej w Krakowie. Złożyłem 20 stycznia poprzez iPKONET wniosek o wydłużenie okresu spłaty kredytu oraz o wakacje kredytowe i nic wniosek nie rozpatrzony (nikt tych wniosków nawet nie czyta ) do tej pory (30 marca). Udałem się w lutym do oddziału przy ulicy Królewskiej 51 w Krakowie, z zapałem wypełniłem wniosek o wakacje kredytowe data poboru 30 marca- mam dużo czasu, i dziś mamy 30 marca i nic, konsultant telefonu nie odbiera, nie odpisuje na maila. Wydłużenie okresu kredytowania , czekam trzeci miesiąc i czekam dalej na rozpatrzenie wniosku. Mój bank nie realizuje tego co deklaruje, przeciąga ile się da, jeszcze ujemny libor – śmiech w lutym wprowadzili ujemny libor z grudnia -0.11% zamiast -0.75%. Pozdrawiam Frankowiczów. Bardzo lubię jak bank ignoruje moje wnioski, deklarując że udogadnia. Trzeba mieć świetne poczucie humoru żeby tak traktować klientów. Pozdrawiam doradców z banku PKO BP na ulicy Królewskiej w Krakowie. Trzeci miesiąc chcę coś załatwić i się nie udaje? Pozdrawiam Tomasz S.

  Tomasz
  30 marca 2015 o 13:05

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Bank ICBC w Polsce

Oddział chińskiego banku w Polsce - Bank ICBC. W kwietniu bieżącego roku, w Polsce może pojawić się oddział chińskiego banku...

Zamknij