Bank DnB Nord Polska SALinki sponsorowane

Informacje i opinie o banku DnB Nord Polska S.A.

Większość osób w Norwegii jest klientem Banku DnB NOR. Instytucja ta jest również obecna w największych centrach finansowych w Londynie, Nowym Jorku i Singapurze. Norweska Grupa Finansowa DnB NOR jest strategicznym udziałowcem Grupy DnB NORD, która obsługuje 900 tys. klientów z Krajów bałtyckich.

Bank DnB Nord Polska S.A  jest obecny na rodzimym rynku od 2002 roku. Od 2005 roku jest członkiem Grupy Bankowej DnB Nord, która została utworzona  przez bank niemiecki  NORD/LB Norddeutsche Landesbank Girozentrale oraz największy bank norweski  DnB NOR. W początkowej fazie rozwoju Bank DnB NORD Polska obsługiwał klientów korporacyjnych. Obecnie bank zmienił profil działalności i rozwija bankowość detaliczną. Kluczowym obszarem działalności tej grupy finansowej są produkty inwestycyjne i kredyty hipoteczne.

Bank stawia sobie za cel zostania jednym z największych działających banków w Polsce. DnB NORD Polska ceni takie wartości jak : rzetelność, dynamizm, praca zespołowa, proste rozwiązania. Strategia banku opiera się na obsłudze klientów w obopólnym interesie.

Zapraszamy do pisania własnych opinii i komentarzy na temat  Banku DnB Nord Polska S.A.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 4.8/10 (12 votes cast)
Bank DnB Nord Polska SA, 4.8 out of 10 based on 12 ratings
24 lutego 2011


Podobne


Tagi


Jedna opinia o Bank DnB Nord Polska SA

    Chciałbym w banku DnB Nord założyć lokatę bankową – chodzi mi o tą reklamowaną „Lokata 8% z inwestycją”. Czy ktoś już z tego korzystał i może podzielić się wrażeniami?

    Janusz
    13 września 2011 o 13:25

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Maksymalne Konto – prestiżowy rachunek w Banku BPH

Maksymalne Konto to rachunek osobisty z bogatym pakietem dodatkowych usług. Jesteśmy przyzwyczajeni, że banki w Polsce zazwyczaj nie pobierają opłaty...

Zamknij