Aareal Bank AG-oddział w PolsceLinki sponsorowane

Aareal Bank jest to międzynarodowa instytucja finansowa, której centrala znajduje się w Wiesbaden, w Niemczech. Bank powstał w 1923 roku i wcześniej działał pod nazwą Depfa Deutsche Bau-und Boden Bank AG. W 2002 roku nastąpił debiut banku na giełdzie we Frankfurcie. Akcje banku wchodzą w skład indeksu giełdowego MDAX. Aareal Bank zajmuje się głównie finansowaniem i doradztwem w obszarze nieruchomości. Usługi banku są obecne dla klientów w ponad 17 krajach europejskich, a także w Stanach Zjednoczonych i w Singapurze.

Oddział Aareal Banku AG znajduje się również w naszym kraju. Polski oddział usytuowany jest w Warszawie na ulicy Ronda ONZ 1. Prezesem Zarządu Aareal Banku AG jest Wilk Schumacher, natomiast za działalność oddziału w Polsce odpowiedzialny jest przede wszystkim Generalny Menedżer Michael Sternicki. W 2010 roku cała Grupa Aareal Bank AG wypracowała zysk z działalności operacyjnej na poziomie 134 milionów euro.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
23 września 2011


Podobne


Tagi


Jedna opinia o Aareal Bank AG-oddział w Polsce

    Czy takie banki, których nazwy są zupełnie nieznane polskim klientom, w ogóle mają z ich strony jakieś zainteresowanie? Nawet mieszkając przez rok w Niemczech nie zetknęłam się z tą nazwą. Być może mało się interesowałam, ale jak coś jest znane, to chyba samo rzuca się w oczy?

    Zośka
    28 maja 2012 o 10:07

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Bank Handlowy w Indeksie WIG 20 GPW

Bank Handlowy w Warszawie dołączyło grona najbardziej płynnych spółek (tzw. blue chips) Giełdy Papierów Wartościowych 5 kwietnia bieżącego roku. Jest...

Zamknij