Zniżki na paliwo w Meritum BankuLinki sponsorowane

Niepewna sytuacja polityczna w krajach, które należą do największych eksporterów ropy naftowej oraz kryzys fiskalny w strefie euro osłabiający naszą walutę sprawia, że ceny paliw na większości stacji benzynowych wykazują tendencję wzrostową. Większość z nas decyduje się na przerabianie silników samochodowych na gaz lub zwyczajnie oszczędnie jeździ własnym pojazdem. Kolejnym sposobem na zmniejszenie wydatków na paliwo mogą być specjalne promocje bankowe. Na przykład Meritum Bank oferuje klientom specjalną kartę kredytową dla kierowców. Dokonując zakupu paliwa tą kartą przez okres 3 pierwszych miesięcy otrzymamy 5 procentowy rabat na paliwo.

W kolejnych okresach stawka rabatu spada do 2 procent za litr. Miesięczna opłata za kartę wynosi 5 zł, natomiast miesięcznie można otrzymać zwrot poniesionych wydatków na paliwo do 20 zł. Opłata za „plastik” jest zniesiona w przypadku zakupów na kwotę min. 500 zł. Na podobnych zasadach działa Konto Zarabiające w Meritum Banku. W ramach podpisania umowy rachunku osobistego, klient otrzymuje kartę płatniczą z 4 procentową zniżką na litrze paliwa. Z Kontem Zarabiającym otrzymamy zwrot wydatków na paliwo do 30 zł miesięcznie. Kolejną ciekawą ofertą Meritum Banku jest kupon rabatowy na paliwo w kwocie 100 zł, który można nabyć za 5 zł w serwisie Groupon.pl. Tutaj w celu uruchomienia premii należy założyć konto osobiste i zasilić go kwotą co najmniej 1500 zł do końca bieżącego roku.

VN:F [1.9.22_1171]
Koniecznie oceń:
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
27 października 2011


Podobne


Tagi


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

commentluv
Przeczytaj inne:
Kredyt dla mikro, małych i średnich firm w Banku BPS

Polskie firmy w przypadku zewnętrznego finansowania najchętniej wybierają banki. W kwietniu bieżącego roku wartość udzielonych kredytów firmom wyniosła ponad 230...

Zamknij